Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sraz Hradec Králove


tomson

Recommended Posts

Musim rict, ze docela povedena akce, v patek vecer uz bylo plny letiste. V noci jsem se moc nevyspal, protoze tam nejaky curaci furt museli palit gumy.

Bohuzel me docela zklamalo, to ze v celym arealu bylo jen asi 6 kadibudek a jedna cisterna s pitnou vodou, cekal jsem ze po skandalu v Pribrami si poradatele vezmou ponauceni.

Nemel jsem cas cekat na vyhlaseni vysledku, tak ani nevim jak sprint dopadl, musim ale rict, ze jsem ho posral :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo ty kadibudky byli na prd a hrozne daleko. S tim palenim to taky bylo na prd a jeste tam musel nekdo do 4 vyhravat jak magor a rano v 6 nanovo. TAk jsem jel dom v sobotu odpoledne abych se vyspal:(:(:(:(:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja odjizdel v sobotu asi v pet a jeli jsme s klukama pohodovou jizdu 90 km/h, pak me cestou malem sejmulo nejaky prase, ktera nas predjizdelo a pak me jeste vyfuckoval, tak jsem se probudil trochu na to slapnul a malem ho poslal do pangejtu. Kdyby nemel dite a manzelku v aute, tak uz tam sel. Ze to bylo VELKY PRASE svedci uz i to, ze mal na Astre nadechy z 206.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám udělané fotky ale chtěl jsem je Master Tom hodí na server ale nemůžu se sním spojit nevíte co sním je mam i něco na filmované sprint jak škoda položí toho žlutáka.Poradte jak to hodit na net.Jinak já jsem odjížděl taky kolem 17 ale při výjezdu mě zastavila chlupata p... a nelíbilo se mu že mám misto přední SPZ TOMAŠ a tak jsem se zdržel.

[Editován dne 1/7/03 tomson]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ad nadechy: ani z te 206ky (nastesti) byt nemusely.... jsem to videl nekde na benzince a vypada to doooost hodne podobne..... takze pochybuju, z eby se takovej clovek drbkal se sanim z 206ky, kdyz to muz mit za 200 z benzinky.....a hotovy...akorat udela sroubovakem diru do kapoty a nalepi...... tuuuuuuuuniiiiiiiiiing

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ad hradec... sice sem na letisti nebyl, ale jel sem v sobotu po hradeckym okruhu... a za mnou jel nejakej debil s vytunenou felicii... debil na n-tou, sem ho i zkusil, jestli mi neudela repasi zadni napravy....

fakt takovyho debila za volantem sem jeste nevidel :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...