Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sportovni filtr


f3Rd@

Recommended Posts

Tak jsem se stal hrdym majitelem sportovniho filtru, ktery jsem okamzite namontoval a pln ocekavani jsem ho jel vyzkouset, nejdriv pekne opatrne, nez se zahreje motor. Pak zastaveni na svetlech. Oranzova. Zelena. A uz si to hrnu co to da. A vysledek? O poznani to lip jede, mnohem lip to jde za plynem, rekl bych ze se vytratila ta diesovska linost. I pri klidne jizde mimo mesto je to poznat, rekl bych, ze motor jde lehceji. I pri nizkych otackach, pred tim nez zabere turbo, je to zivejsi.

Spotreba zustala +/- stejna, akorat jak to jde vic do otacek, tak to v tech vysokych otackach vic papa, ale kdyz se jede normalne, tak je to fajn!

Nemam teda zdnou vehlasnou znacku, zadny green nebo K&N, je to takovy ten jeden z tech levnejsich, ale je to poradne velky hribek! Vsak se mrknete..

http://www.peugeot-club.com?clen=4356

[upravil dne 22/11/06 f3Rd@]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Jo, to já když stojim na semaforech, vedle mě nějakej tuner v vytuněný káře, oba to tůrujem, oranžová, zelená, hrábě, padesát a pak mi vždycky ujedou, ale do těch padesáti si je dycky dávám! I jedno ferárko jsem si dal, teda než mu došlo, že se vytahuju, pak už jsem se smál sám sobě:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: upper9

na kolik te vysel ???

na 400,- na renocaru. Jinak stoji myslim 600,-

2 Fusion: teplo, neteplo, neresit :D Samozdrejme, ze to jeste doelam, akorat ted je nejak zima a moc se mi do toho nechce. Navic tam jde od spodu studenej vzduch, tak si myslim, ze prez zimu to nejak prezije. :myslim:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dakaros

Jo, to já když stojim na semaforech, vedle mě nějakej tuner v vytuněný káře, oba to tůrujem, oranžová, zelená, hrábě, padesát a pak mi vždycky ujedou, ale do těch padesáti si je dycky dávám! I jedno ferárko jsem si dal, teda než mu došlo, že se vytahuju, pak už jsem se smál sám sobě:)

To jsem takhle zkousel dat porsche carera S4 (nebo tak nejak) ... no, na 1-čku to docela šlo, ale nž jem tam dal dvojku, tak on zmackl plyn, zahrabl, torsku mu ustrelila prdel (asi nez zareagovala elektronika) a mel tam 90km/h a zmizel v dalce.. :papa:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Původně zaslal: Dakaros

Jo, to já když stojim na semaforech, vedle mě nějakej tuner v vytuněný káře, oba to tůrujem, oranžová, zelená, hrábě, padesát a pak mi vždycky ujedou, ale do těch padesáti si je dycky dávám! I jedno ferárko jsem si dal, teda než mu došlo, že se vytahuju, pak už jsem se smál sám sobě:)

To jsem takhle zkousel dat porsche carera S4 (nebo tak nejak) ... no, na 1-čku to docela šlo, ale nž jem tam dal dvojku, tak on zmackl plyn, zahrabl, torsku mu ustrelila prdel (asi nez zareagovala elektronika) a mel tam 90km/h a zmizel v dalce.. :papa:D:D

S4 je 4x4 :mrk:super takze nevim, co mu ustrelilo :D:papa:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

Záleží kolik do toho chceš investovat, pro zlepšení výkonu motoru je samozřejmě lepší celý kit sání, ale cena je někde úplně jinde než jenom vložka. Já mám Green vložku a po výměně mi přišlo že je to malinko znát v nízkých otáčkách ale spíš je to můj pocit. Kit by asi znát byl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...