Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

spečené vstřikovače - vliv na spotřebu??


Petr5110

Recommended Posts

Ahoj,

u moji 106ky rv. 94 viz podpis mám podle mě velkou spotřebu benzínu kolem 8.5l a je vcelku jedno jesli ji šlapu na krk nebo ne rozdíl je skoro nepatrný.

Nedávno když jsem byl po druhé v peugeotu kvuli špatnému držení volnoběhu mě řekli že mám spečené vstřikovače ale neřekli mě na co to může mít vliv.

Takže by mě zajimalo jaký můžou mít vliv na spotřebu a případně čím si pomůžu když vstřikovače vyměním.

jedná se o více bodové vstřikování.

jen ještě doplním v červenci když jsem auto koupil tak jsem hned měnil

rozvodový řemen + napínaci kladka

vzduchový filtr

palivový filtr

svíčky

olej + olejový filtr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky si myslim že kdyby byly spečený nebo jakkoliv poškozený tak by ti auto nemělo jít nastartovat,řídící jednotka to nedovolí,taky si myslim jestli to nemáš jen zaprasený od benzínu za pár kaček.já bral benzín kde to šlo a co nejlevnější do tý doby než mě to svinstvo ucpalo vstřik.trysky.kolísali mi otáčky a chlastalo to jak sviň.teď beru benál u OMV a sem spokojenej....otáčky nekolísaj(krásně držej)spotřeba je menší a auto má i větší víkon-lepší benzín.a proto se nevyplácí brát ten nejlevnější benzín,protože se to stejně prodraží-na spotřebě,případnejch opravách(viz moje vstřiky)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Petr5110

Mě řekli že jsou spečené takže nevím já je neviděl.

Dají se nějak vičistit nebo je lepší koupit nové??

Dají se čistit ultrazvukem. Nedělá to ale každy servis, protože se na to používá mašina za miliony korun. Buď Bosch service anebo Fedor servis. Podle stránek vypadájí, že ví co dělají a Honzinovi vyřešili problém s volnoběhem.... viz: http://www.peugeot-club.cz/forum/viewthread.php?tid=17580&page=5

[upravil dne 1.11.06 MPavel]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MPavel

Původně zaslal: Petr5110

Mě řekli že jsou spečené takže nevím já je neviděl.

Dají se nějak vičistit nebo je lepší koupit nové??

Dají se čistit ultrazvukem. Nedělá to ale každy servis, protože se na to používá mašina za miliony korun. Buď Bosch service anebo Fedor servis. Podle stránek vypadájí, že ví co dělají a Honzinovi vyřešili problém s volnoběhem.... viz: http://www.peugeot-club.cz/forum/viewthread.php?tid=17580&page=5

[upravil dne 1.11.06 MPavel]

hmm stroje za miliony?????:myslim:myslim nevim čeče ale mi máme ultrazvukovou pračku v práci a stála kolem 50 tis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...