Sign in to follow this  
Followers 0
BERT

Vrzání od podvozku

8 posts in this topic

Zdravím, nevím čím to je , ale už několikrát se mi při rozjíždění ozvalo zavrzání od podvozku a ještě chvíli při jízdě vždy když se pustila spojka a auto trochu cuklo. Nemáte s tím někdo zkušenost. Jedná se o nový 307 break 1.6

tak to chvala bohu nie ale ja zas jak nabehnem na jamu ani nemusí byč velká auto dáva slušné šupy a ide to od zadu, toto stará 307ma nerobila :myslim

Tak to vrzání mi v servisu odstranily, něco promazaly na jednom spoji u výfukového potrubí. To bouchání jak píšeš mi dělalo tak , tak jsem byl u známého který má servis , ten se se mnou projel a prý že to dělají tlumiče. Tak se chystám zavolat do peugeotu a najednou to přestalo. Tak nevím , uvidím kdyby to zase začlo tak tam zajedu.

To bouchani mam taky, uz se to tady nekolikrat probiralo, udajne uchyceni zadnich tlumicu nebo co. Asi pujdu na zimni akcni prohlidku za 299,- do peugeotu a necham to zkontrolovat.

me vrzal ten hlinikový plech, co chrání rezervu od výfuku a to tak, že o ni třel...pořád jsem zkoumal co to je a pak stačili dvě rany do toho..plech se prohl a už to od té doby nevrže..jen teď začala při přejezdech bouchat zadni naprava tak asi ta prohlidka za 3 čenta to snad vyřeší

Původně zaslal: Kosta1

To bouchani mam taky, uz se to tady nekolikrat probiralo, udajne uchyceni zadnich tlumicu nebo co. Asi pujdu na zimni akcni prohlidku za 299,- do peugeotu a necham to zkontrolovat.

to auto má 3 mesiace aj s cestu ich nakopem v tom pežote medzi vačky ke´d tam dali od výroby na péééčko tlmič!!!!! idem reklamovať

Bert, robi to spoj na vyfuku, premazat to nestaci. Dlho som sa s tym trapil, ale nakoniec mi vymenili suciastky na tom spoji a uz to nerobi. Bola to konstrukcna vada.