Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Primŕzanie dverí


Syro

Recommended Posts

Nazdar!

Dnes ráno som ostal mierne vyvedený z miery. Včera skoro celý deň pršalo a dnes ráno som nemohol otvoriť dvere, tak som musel nastupovať cez spolujazdcove. Chcem sa opýtať ako to riešite v zime Vy a či nie sú na to nejaké špeciálne mazacie prostriedky. Díky.:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fx

Nejlepší je vzít to glycerinem... Když tam šplíchneš silikonový olej, může se dostat i na lak a kdyby se pak mělo něco opravovat, dává se to blbě dolů.

co tak splechnut ten silikon na spongiu a pretriet gumu spongiou? .. skor ma zaujima ze co je pravdy na tom ze vraj silikon viaze vodu a aj tak to zamrzne :) ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: doktor

Jasně Regum je super používám ho léta.Ten silicon to nevím,sice určitě nezmrzne ale někde sem se dočetl že prý narušuje gumu.

uz se to tu jednou resilo, silikonovy sprej nic nerozezira, gumu konzervuje, neni to bezny olej, ktery gumu casem rozezira...ja to delam jak bylo receno, nastrikam na hadr a tim pretru vsecky gumy, a pak jeste pro jistotu nasprejuju trochu do vsech zamku. Ani minuly rok mi to neprimrzlo, ze bych to nebyl schopen otevri. Doporucuju provest toho ve velkem na zamek kufru a kapoty. Minuly rok pri tech silenych mrazech jsem to neudelal a do kufru jsem se nedostal, ani do kapoty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: rimmer

Původně zaslal: doktor

Jasně Regum je super používám ho léta.Ten silicon to nevím,sice určitě nezmrzne ale někde sem se dočetl že prý narušuje gumu.

uz se to tu jednou resilo, silikonovy sprej nic nerozezira, gumu konzervuje, neni to bezny olej, ktery gumu casem rozezira...ja to delam jak bylo receno, nastrikam na hadr a tim pretru vsecky gumy, a pak jeste pro jistotu nasprejuju trochu do vsech zamku. Ani minuly rok mi to neprimrzlo, ze bych to nebyl schopen otevri. Doporucuju provest toho ve velkem na zamek kufru a kapoty. Minuly rok pri tech silenych mrazech jsem to neudelal a do kufru jsem se nedostal, ani do kapoty.

Na zámky raději WD 40 :super (ta částečně odpuzuje prach), než silikon do zámku :nevim (ten přitahuje prach a časem vysychá a rosolovatí).

Na dveře ten glycerin nebo regum. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...