Sign in to follow this  
Followers 0
.mycTD

4bod -zapojeni vstriku

12 posts in this topic

nevi nekdo, jak pripojit kabely ke vstrikum u 4bod. vstrikovani? Pri nejhorsim je asi promerim, kam vedou na RJ, ale vrta mi hlavou, ze nejsou konektory ani nejak oznaceny?:myslim

Hmm tak to je fakt zajimava otazka...Copak měníš TBI za MPI???:)Chtělo by to naspat s čím to smýšlíš urobit a podle toho sehnat elektricky schema pro jednotlivej vstrikovaci system.Je jich dost a dost a neni to vžadnem připade stejny........:mrk

PS:a jestli to chceš jen spravně zapojit (vstřik pro x válec v určitou dobu) tak je to fakt nejlepší proměřit.Je to pakarna,jako u přehazenejch kabelu u sviček.......:D:D

jj, presne to delam;)

Schema samozrejme mam, promerit to asi nebude problem, ale je mi divny, ze ty kabely ani nejak neoznacili

Původně zaslal: Pája Rybišár

Co?ono to ma simultalní vstřikování?:myslim

Když jsme byli v Ochozi na srazu, tak nám jeden člen (pardon, ale jméno si nepamatuji) ukazoval svou 605 s V6 motorem, a právě o tomto nám říkal. Nevěděl jak to zapojit. Pak ale zjistil, že se všechny vstřikovače otvírají najednou.

Jestli je to tak i u tvého systému vstřikování nevím, ale asi jo.

Označeny ty kabely většinou nejsou, taktéž jako nejsou označeny třeba číslem či jinak zapalovací kabely.

jestli vstrikujou vsechny naraz, tak v tom pripade mi naprosto unika vyznam MPI:myslim

kabely od svicek jsou aspon ruzne dlouhy, takze kdyz sundam dva naraz, tak pak nemusim promerovat celou elektroinstalaci.

Takze jsem je promeril a fakt vedou vsechny na stejny pin na rj. Takze jsou opravdu propojeny. Sice to nachapu, ale hlavne ze to pojede:D

MPI-multi point injektion znamena vicebodove vstřikovaní,ale to se pak dale deli prave podle zpusobu ovladani vstřikovacu na :sekvenční-po sobe-1,2,3,4

simultalní-vsechny naraz

a podle poradi zapalovani.....pr.1,3,4,2.....

nebo si tak alespon ja myslim.....:myslim:papa

Jo a jeste jsem zapomel dodat ze tohle rozdeleni je pouze u nepřimeho vstřikovani benzinu a ta posledni skupina co jsem uvadel se nazýva skupinove vstřikovaní......:papa