Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

čelní sklo


Kosta1

Recommended Posts

Původně zaslal: Kosta1

Tak aby toho nebylo dost, dnes mi ve meste spadnul kus omitky z baraku primo na celni sklo, pavouk jako prase. Nevite nekdo kolik stoji vymena v origo servise? mam tam i senzor, pujde to z pojistky, aspon doufam.:grr

Měnil jsem ho v létě. na faktuře bylo myslím 13800 Kč za sklo a asi 2000 za práci. Platila pojišťovna.

Silně nedoporučuji Autospol, nalepili to špatně a kolem A sloupku u řidiče mi tam napršelo. ))-:

[upravil dne 30.10.2006 OMArtik]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne menili uz 2x ako spravne podotkol Martinsk :) odporucam dat si urobit pracu rozpoctom a nie na zaklade predlozenej faktury. Okno sa da totiz kupit az 60% lacnejsie, ako je bezne v predaji, za robotu som sa dohodol s chalanom z autoskla a usetril som viac ako polovicu. Prvykrat ma to stalo skoro 22 tisic - platila samozrejme poistovna a druhykrat ma to stalo menej ako polovicu, sklo za 7500, nejaky benzin, co som si bol ponho a 2000 korun lepidlo a praca chalana. Plnenie poistovne rozpoctom na taku istu sumu. Jedine svinstvo bolo, ze som musel prist s autom sa ukazat do poistovne, ze je to vymenene, inak mi nepreplatia. Ziadny problem, poviete si, ale musel som ist do Banskej Bystrice, co je 100km!!!:grr:grr:grr To uz iba dodam, ze obhliadku mi robili v Lucenci, 30km od RS...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No dnes jsem volal do vou autoriz. servisu a rekli ze to bude mezi 13 az 20 tis., podle toho, jestli budou muset davat novej dest. senzor nebo pouzijou ten stavajici. Pry zalezi na konkretnim typu skla, podle VIN. Takze se tam asi davali ruzny skla........ Tak nevim, jestli neskusit nejaky autosklo, ale pujde to asi z pojistky, tak na to kaslu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...