pezo

tempomat

12 posts in this topic

neviete kde a ako zohnat tempomat na 307sw...nedavali ste si to niekto dodatocne robit...

Původně zaslal: pezo

neviete kde a ako zohnat tempomat na 307sw...nedavali ste si to niekto dodatocne robit...

vidim,že sa ozvali fšetci. Takže si položil ťažkú otázku!;););)

Ani ja ti neporadím;)

U 406tky stacilo pridat tlacitko do packy pod volantem a aktivovat tempomat v ridici jednotce. Dost se tady o tom na foru psalo. Jak je to u 307 SW nevim.

U 406 se musi pridavat cela packa,ktera je na levo pod packou svetel,taky jsou tam cidla na brzde a spojce.A u originalu je dokonce i tlacitko na deaktivaci tempomatu.(to kdyby se nahohodou treba zblaznil:mrk)

U 307 ti moc ale nepomuzi:nevim Jedine servis a zeptat se:papa

Původně zaslal: Zipík

U 406 se musi pridavat cela packa,ktera je na levo pod packou svetel,taky jsou tam cidla na brzde a spojce.A u originalu je dokonce i tlacitko na deaktivaci tempomatu.(to kdyby se nahohodou treba zblaznil:mrk)

U 307 ti moc ale nepomuzi:nevim Jedine servis a zeptat se:papa

Omlouvam se. Ja si to spletl s aktivaci informaci z palubniho pocitace na displeji radia. Tam stacilo pridat jen tlacitko.

...u 307 sw zalezi na roku vyroby a na motoru, z toho plyne bud: 1. namontujes packu za cca 1500 a na diagu to ozivis 2. namontujes packu, dotahas draty mezi ecu motoru a bsi a aktivujes 3. nepomuze ti nic. ani novy firmware, ani firmware auta s malinko jinym vinem, ktery z vyroby ma tempomat, doobjednat nejde, proste NIC :nevim

mate nekdo lepsi zkusenosti, zvlaste u mladsich aut? znate nejakeho hackera ci lepsi soft co to umi i u leto 04 a mladsi?

>>MILDA> Pocuj skusal som to a nic nenachadzam...ak to najdes a ukazes mi kde to je tak ti podakujem a budem si mysliet, ze si rozumny a ochotny clovek...DAKUJEM

p.s. samozrejme som to ja co nevie hladat a dopredu sa hned vsetko pyta bez hladania...

Děkovat nemusíš a snad ti to pomůže. TU a TADY se dovíš vše co potřebuješ.

Prvně už jsem neměl čas to hledat, proto jsem ti jen tak nekonkrétně odpověděl

Dik moc, nechapem preo mi vo vyhladavani nenajde stare prispevky...a to tam mam zaskrknute od zaciatku....