Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Skola smyku! Co vy na to?


Guest DD

Recommended Posts

Upozorneni - tento prispevek obsahuje nestoudne navrhy a zaroven jistou davku sebemrskacstvi ;).

Pratele,

dnes jsem se zucastnil prakticke casti skoly smyku s MaxCars. Ze zdejsiho osazenstva ho absolvoval i Medved a pokud si dobre vzpominam, byl nadseny. Nedivim se.

Puvodne jsem byl jen ocumujici doprovod kolegy, kteremu jsme koupili poukaz, ale po petihodinovem pozorovani jsem ukecal Mr. Faktora (instruktora), aby me nechal projet po trase, kterou nakonec vsichni jezdili na cas (rovinka, 90° leva, 90° prava, prujezd sikanou, 180° tahly oblouk, slalom, leva, prava, kluzna folie a 180° zatacka na folii a posleze cil). Kolega, ktery zavod vyhral, mel s A4 1.8T a novymi zimaky cas 1:10:47 a ja .. ehm .. ktery se vycviku neucastnil, s polosjetymi zimaky, dosahl na 1:07:24 :D. Jiste, za uspech muze predevsim moje vozidlo, nebot i sam Mr. Faktor rikal, ze kdybych to chvili piloval, dostal bych se pod minutu (takze jsem ve skutecnosti ridil jako idiot). Ale to neni hlavni tema ..

NAVRHUJI - pojdme udelat akci Peugeot clubu v ramci skoly bezpecne jizdy. Skupinove akce maji maximalne 15 lidi/aut a mam za to, ze jsme schopni vyhandlovat nejakou tu slevicku. Standardni cena je 2.500 Kc na osobu (nikoli auto) a ja mam za to, ze se to maximalne vyplati. A co vic - muze to byt legrace, ne?

Vse se odehrava na letisti u Dobrise, terminy jsou obvykle o vikendech a kdyz se to vsechno poradne zorganizuje, tak muzeme udelat velky klubovy smyk v bezpecnem prostredi (behem jizd muzete kravit dle libosti bez vetsiho rizika).

Pokud se najde dostatek pozitivnich odpovedi, dobrovolne se nabizim, ze to cele s MaxCars spunktuju a zorganizuju. Takze .. kdo je ochotny investovat 2,5 tisice (mozna mene) do svych ridicskych schopnosti?

Mimochodem - zminil jsem se, ze se kurzy poradaji i v zime, kdy je na letisti vypluhovana zabavna draha?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já jsem pro školu smyku, ale hlasuju pro Most, kde jsem byl a mělo to opravdu úroveň, jak teoretickou a zejména speciální polygon, včetně klopení, kopců, vodních stěn atd.

Ceny jsou vyšší, ale jsou schopni odbavit desítky zájemců behem jednoho dne, rozdělí si je na skupiny více na http://www.skolasmyku.cz/download/cenik_bj_Most_sk.pdf. Všichni mají vysílačky atd.

Při větších skupinách cena na jednoho klesá a navíc se k tomu pro zájemce dát přihodit ježdění na okruhu.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týče MAXCARS a Dobříše, něco jsem s nimi začal na jaře projednávat (dostali jsme se na cenu cca 30 tKč za den),pokud budeš na Džbáně, myslím, že bychom to mohli začít řešit dále - jen TRVÁM na celodenním programu včetně školení v učebně s videoprodukcí (jezdit jen po letišti myslím nemá valného smyslu, to můžeme počkat pár měsíců a řádit na zamrzlém parkovišti u Džbánu)

[upravil dne 28/10/2006 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Co se týče MAXCARS a Dobříše, něco jsem s nimi začal na jaře projednávat (dostali jsme se na cenu cca 30 tKč za den),pokud budeš na Džbáně, myslím, že bychom to mohli začít řešit dále - jen TRVÁM na celodenním programu včetně školení v učebně s videoprodukcí (jezdit jen po letišti myslím nemá valného smyslu, to můžeme počkat pár měsíců a řádit na zamrzlém parkovišti u Džbánu)

[upravil dne 28/10/2006 Medvěd]

Samozrejme jsem myslel komplet kurs se vsim vsudy. Na Dzbane budu, muzeme podiskutovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nóóóó to je perfektní nápad DODO. :myslim:potlesk:myslim

Taky bych měl zájem, ale ještě závisí na termínu (jinak už začínám šetřit). :aut:myslim:aut

Jinak souhlasím s naším MÉĎOU: .... \"Co se týče MAXCARS a Dobříše, něco jsem s nimi začal na jaře projednávat (dostali jsme se na cenu cca 30 tKč za den),pokud budeš na Džbáně, myslím, že bychom to mohli začít řešit dále - jen TRVÁM na celodenním programu včetně školení v učebně s videoprodukcí (jezdit jen po letišti myslím nemá valného smyslu, to můžeme počkat pár měsíců a řádit na zamrzlém parkovišti u Džbánu).\"

Když už tak něco více, ať to náááááám něco přinese. :roker:myslim:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vertex

Pro Ty, co se nezúčastní, bude zimní klouzání školou dostatečnou

Covece, musim rict, ze podobny nazor jsem zastaval taky. Ze zablbnout si na parkovisti na snehu je uplne dostatecny. Ale po vcerejsim zazitku uz ten pocit uplne nemam. Jiste - kdyz kravis na snehu a vytycis si nejakou trasu, kterou posleze zkousis projet, neco ti to da, to bezesporu.

Na druhou stranu ma clovek kolikrat zazitou uplne spatnou techniku reseni kritickych situaci (vetsina z nas proste dupne na brzdu a doufa, ze to nejak dopadne) a kdyz dojde na lamani chleba, clovek alespon trosku dotceny vycvikem reaguje jinak. Neni to pravidlem a ani to neni samospasitelny, ale sance jsou tam daleko vyssi. Zvlast kdyz clovek behem rizeni premysli predem.

Kazdopadne mam za to, ze dat 2 tisice za fajn den, kdy se neco naucis, mas k dispozici letistni plochu na bezrizikove blbnuti a ve finale dokazes projet simulovane situace bez zavahani, je naprosty pakatel :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu vřele doporučit. Letos na jaře jsem se účastnil jednodenního kurzu školy smyků u Max Cars. Domů jsem jel plný zážitků a hlavně člověk si tak trochu odnaučí zlozvyky. Hlavně největší masakr jsou hodiny ze 100km/h....

Jediná věc se mi tam nelíbila a to, že místama byly na letišty díry a mezi jednotlivými panely vymlácený spáry...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Pinďo - jen drobné upozornění:

DD není Dodo, Dodo má úplně jiný avatar, má podstatně delší vlasy než DD, oproti DD je Dodo z Brna a hlavně, je stejně jako ty autoškolič

Jééééé, já se omlouvám (hlavně DD) nějak mi to nedošlo (i když to vím, ale jaksi jsem to zazdil).:myslim:mad::myslim:mad::myslim

[upravil dne 30/10/06 Pinďa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...