Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

demontáž zadního stěrače na Peugeotu 307SW


Zeki

Recommended Posts

Nemá prosím někdo zkušenost s demontáží zadního stěrače na Peugeotu 307SW. Nemůžu ho stáhnout s osičky a mám strach \"zabrat\" ať něco nezničím. Nevím jestli je jen naražen na 1000ci hranu nebo je na pevno spojen s osičkou motorku nebo případně jinak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Zeki

Nemá prosím někdo zkušenost s demontáží zadního stěrače na Peugeotu 307SW. Nemůžu ho stáhnout s osičky a mám strach \"zabrat\" ať něco nezničím. Nevím jestli je jen naražen na 1000ci hranu nebo je na pevno spojen s osičkou motorku nebo případně jinak?

Mělo by to být na 1000ci hranu a v Peugeotu na to maj stahovák!! :oTakže jednoduše to asi sundat nepůjde! :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: rastikt

Tak to som videl ako to robil v servise mechnik origoš peugeot ale po hodine to vzdal.Proste to nešlo ani sťahovakom tak sa na to vyprd...asi tak.Ja som ho chcel tiež trochu pootočiť lebo je nižšie ako by mal byť,ale keď som to videl tak mi to nevadí.

Ano taky jsem to chtěl přesadit aby byl rovně, nicméně to nešlo tak na to prd...m.:P Jak jsem si všiml, tak ten povadlej zadní stěrač neni ojedinělý:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Tak jsem se k tomu dostal až teď.:mad: Trošku VDčka, malej stahováček a lup a je to ! Pravda je,že než bylo to \"lup\",tak jsem musel trošičku víc zabrat,ale v pohodě,je dole.Teď jen doladit polohu,namazat tisícihran teflonovou vazelínou a nasadit zpět.Problém vyřešen !!:super

[upravil dne 25/11/06 Leitlik]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...