Tonca406

Neznama kontrolka na palubovce

35 posts in this topic

Zdravim, moc by me zajimalo co znamena tahle kontrolka,rozsvítí se když otocim klickem do druhe polohy a sviti porad i po nastartování. Nevim jestli to jen signalizuje ze je auto nastartovane nebo fakt nevim co to je. V manualu sem to nenasel.Diky moc za jakoukoliv radu.

406 2.0 HDi (66kW) 2001

[upravil dne 28.10.06 Tonca406]

[upravil dne 28.10.06 Tonca406]

post-0-14109594932102_thumb.jpg

tezko rict,ja fakt nevim,ale kdyby to bylo ono tak proc by to nebylo popsane v manualu,sou tam nacmarane vsechny kontrolky a tahle tam proste neni. Maji vubec 406 ukazatel otevreneho kufru? Myslim ze ne co?:myslim

tak to vidim taky poprvy, vubec netusim co by to mohlo byt! Zkus zajet do peugeota at ti to reknou

:myslim Nemohlo by to být málo paliva v nádrži?Místo toho žlutého voka.Podle palivoměru se zdá že už by to mohlo svítit.Ale musím říct že jsem takovou kontrolku ještě neviděl.

A není to kontrolka, že máš otevřený víko nádrže? nebo něco podobného či špatné čidlo na tom otvírání? Podle toho tmavého čtverečku na té kontrolce mě to tak připadá.

NO ja fakt nevim,a maji 406 takova cidla otevreneho vika nadrze? To me napadlo jako prvni,tak jsem to prozkoumaval a nepripada mi ze by tam bylo nejake cidlo.

o takovam cidlu jsem nikdy neslysel a ani o otevrenym kufru, to by tu muselo hodne lidi znat

taky si myslim ze by o tom spoustu lidi vedelo,preci takoveho cidla si hnedka kazdy vsimne,je to proste zahada,strasne me to rozčiluje ze nevim co to je :bojim

Přesně tak je to oteřený víko nádrže, už se mi to jednou stalo, ale hlásil mi to i palubák. Asi tam budeš mít někdě čidlo

to cidlo je mam takovy dojem magneticke, a je na tom cernem vicku-myslim. Je ale mozne ze to sleduje jen zavreni te krytky nadrze. Jo a upozornuju te ze az pojedes na diagnostiku tak mu to tam nahlasi problem ze byl s nadrzi-tak si vzpomen , ze ti svitila ta kontrolka, at nemusis platit za prohlidku nadrze. Me se stalo neco podobneho, nastesti vsak ten servimann vedel o co jde a bylo to prvni na co se me zeptal. :papa

Původně zaslal: mitch.mb

ja ji tam mam ale nesviti mi :c(

Asi máš zavřenou nádrž.......:super :super