Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

cukani auta za deste...


rybízek106

Recommended Posts

ahoj kluci,poreboval bych pomoct...

kdyz je venku takhle destivo a ja jedu delsi dobu za nejakym autem,tak se mi zrejme dostane voda pod kapotu a auto mi zacne cukat a vubec nejede...jakoby na tri valce!napadlo me,ze mi bud porbij nebo vynechavaj kabely nebo je nejakej zakopanej pes v ty cerny krabicce.kde jsou vsechny pekne zality...nechtel jsem ale zatim nic menit,dokud se tu neoptam...

taky me napadlo,nemelo by bejt u 106 II nejaky tesneni mezi prednim celem a kapotou?neco jako kufrova guma nebo neco na ten zpusob...moc mi totiz neleze do hlavy to mnozstvi vody,ktery se tam dostane...

predem diky moc,mejte se fajn...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Servus dríči, tak to zase bude nejaká zapeklitá zaležitosť´= blbosť. Skús pohľadať.Na cetse od rozdelovača cez kondenátor, hlavný kábel od indukčnej cievky. Alternátor s tým asi nebude mať nič lebo sa jedná len o zpaľovacie dráty a celú sústavu okolo zapaľovania.;)Cauko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

se startovanim nebo s chodem na volnobeh problemy nemam...pokud uz mam tu vodu pod kapotou,tak se dokonce i v klidu rozjedu,ale v urcitejch otackach,at uz jedu na jakejkoliv kvalt,to najednou prestane tahnout,zlenivy to jako krava!presne jeko bych jel jen na tri valce!tak musim sundat nohu z plynu a pridavat opravdu opatrne a na vyssi kvalt radit v opravdu nizkejch otackach,abych to vubec vytah...

ted pres vikend jsem sesmolil takovou krabicku z plechu,kterou hodlam prikrejt ten rozdelovac,ale to prece neni reseni...

jo,a jak je to stou tesnici gumou na hrane toho cela?ma tam neco bejt nebo ne???...

diky moc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...