Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

205 1,4 chcípe


Guest chmeldaGTI

Recommended Posts

Guest chmeldaGTI

Zdárek, potřeboval bych radu, mám P205 1,4 44kw, 1989 , a vobčas se mi stane že kdyš jedu, tak motor normálně chcípne, a chvíli nechce chytit. A někdy chytá jen co klíčem \'\'zavadim\'\' vo spínačku a někdy to chvíli trvá. nevíte co s tim ????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest chmeldaGTI

dneska se mi to stalo zase, normálně jedu kolem kila a chcíplo to :( Pak to nešlo dobu nastartovat, po chvíli to chytlo, pak zas chcíplo, pak zas chytlo a hrubym kodrcáním a cukáním sem se dostal domů. chcíp sem to a pak to nastartovalo úplně fpoho

[upravil dne 30.10.06 chmeldaGTI]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tenhle problém jsem měl,když jsem vlastnil stařenku SEAT MALAGA ! Ve dvou servisech si s tím nevěděli rady:grr.Až potom jsem (na doporučení kamaráda) zajel do zapadlé vesničky k jednomu autoelektrikáři v penzi.Popsal jsem mu situaci a ten usoudil (na 100%) ,že je to regulační relé. No a bylo !:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest chmeldaGTI

no já sem dneska sundal víčko rozdělovače, kontakty byly docela dost opálený, ten prostřední uhlík taky a vo palci ani nemluvim, taxem to vzal smirgl plátnem, potom sem fšechny konektory f kolem motoru prostřík sprejem na kontakty a jede to líp, necuká to, ale stejně mi to jednou kixlo :grr , nevíš prosim tě kde se nachází to regulační relé ??? ňáký relé je na tom plechu, kde je VIN číslo, může to bejt vono ??? díkez za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kámo,regulační relé je přímo na altíku.Takže sundat a vydělat.V každým autoservise by ti ho měli sehnat podle čísla na altíku.Jestli nejsi kutil,tak jim to tam radši nechej,protože je tam ňáký to pájení,prostě drbárna.Ale upozorňuji,je to jen můj názor !!:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest chmeldaGTI

tak altík na GTI je úplně jinej :-( , ale furt nechápu jakej by měl altík vliv na to, že to nestartuje ?! jinak, kabely, víčko rozdělovače, palec, cívka, všechno je ok, takže zbývá asi uš jen snímač otáček. Dá se nějak proměřit, sundat, vyčistit, nabo tak ??? předem dík za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest chmeldaGTI

taxem sundal ten snímač otáček, vim, že to teď může znít jako total píčovina, ale šrouby nebyly moc dotažený a pod snímačem byl rozpláclej docela velkej brouk (jakej nevim :-)) , bylo to celý wod oleje, taxem to očistil, sundal brouka :-) pořádně utáhnul a hele wono naskočilo napoprvé a vod tý doby to eště nekixlo:o , sem zvědavej estli to bylo tim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: chmeldaGTI

taxem sundal ten snímač otáček, vim, že to teď může znít jako total píčovina, ale šrouby nebyly moc dotažený a pod snímačem byl rozpláclej docela velkej brouk (jakej nevim :-)) , bylo to celý wod oleje, taxem to očistil, sundal brouka :-) pořádně utáhnul a hele wono naskočilo napoprvé a vod tý doby to eště nekixlo:o , sem zvědavej estli to bylo tim:myslim

Bol to urcite VW brouk!:D VW jednoducho do peugeota nepatri!:D Si robim srandu...:D:D:D Hlavne, ze si nasiel, v com to bolo.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
Původně zaslal: chmeldaGTI

taxem sundal ten snímač otáček, vim, že to teď může znít jako total píčovina, ale šrouby nebyly moc dotažený a pod snímačem byl rozpláclej docela velkej brouk (jakej nevim :-)) , bylo to celý wod oleje, taxem to očistil, sundal brouka :-) pořádně utáhnul a hele wono naskočilo napoprvé a vod tý doby to eště nekixlo:o , sem zvědavej estli to bylo tim:myslim

kde presně je ten snímač otáček? majto všechny 205ky na stejnym místě?:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...