Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

POMOC! Nezvaný host


mArda

Recommended Posts

Co znamená fotka http://www.volny.cz/augustinm/zamek.jpg Zámek řidiče mi nešel, vlezl jsem tedy do auta kufrem, otevřel, po dlouhém přemlouvání zámek u řidiče funguje. Na obrázku je zámek spolujezdce. Mám čekat že auto bude pryč? Odnesl jsem radio, řídící jednotku ...

Když nechám zavařit zámky, na kolik to příjde? Už mě všichni čorkaři SEROU !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli ti zamky zustaly vsechny, tak kopii klice si nikdo neudelal. Jinak zamky doporucuju zavarit, prace prijde na par kacek a lak by taky nemusel bejt drahej. Ja pocitam, ze do 4000 by ses mel vejit. Hlavne si nezapomen udelat nejaky zadni vratka pro pripad, ze se ti vybije baterka ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to ptákovina, ale na autě mam každej zámek jinej.... Stějně se nepoužívaj a když jsou někdy potřeba tak mam od každýho dvoje klíče..... dělal to už bývalej majitel. 4 zámky 8 klíčů :D:D a pohoda. Jinak zavařit zámky je dobrá věc, ale nikdy! nedávat někam ven skrytej knoflík na nouzový otevření. Radši udělat vývod na nabíjení baterky. Známej to tak má a když mu vypadne baterka tak si napojí auto na štávu a chvilku počká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo deepere, máš pravdu, taky to tak zamýšlím, zavařím všechny zámky, vytánu od baterky pomocné kabely, protánu to nějak kolem brzdového válce, kabel připevním plastovými pásky, nějakej konektor s fastony a je to.

Pažoutek bude mít konektor jak nějaký mobilní telefoun :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky je blbost davat vypinac na otevirani dveri, kdyz maji kliky :D Jo staci nekam pod naraznik dat nejakej konektor na kterej v pripade nouze muzes dat 12V baterku, aby ti zacal fungoval alarm a mohl jsi odemknout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ajsik: Jo Kubo, tady v Ostravě je to se šroubovákem denní chléb? Nevím jestli šli po Soňákovi nebo po autě. Bez panelu není poznat že je to rádio staré 8 let, hlavně že hraje CD :D

Je divný že když jsem přišel k autu tak tam rodina kábulanů seděla ve Š120? Ale měli Přerovskou značku :)

Jen nevím jak se řeší elektrické odemčení 5-tých dveří. Ta mechanika asi bude drahá :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pri mym prvnim vyletu do Spanel mi hned na Costa Brave vycorovali auto. :mad: Zamek vypadal podobne jak na fotce, jen byl jeste podrapanej lak okolo a v zamku samotnem byl jakoby popel... Auto pak neslo klickem odemknout ani zamknout. Alarm nemelo, central ano, tahla fungovala, tak slo odemykat/zamykat tak, ze se do zamku strcil sirsi sroubovak a otocilo se celym zamkem (prasarna, ale co delat v polnich podminkach).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...