Sign in to follow this  
Followers 0
MartinT

posilovač řízení - vynechává

7 posts in this topic

poraďte mi prosím někdo, v čem může být problém.

Mám P405 SRDT 92 a v zatáčkách mi při nízkých otáčkách občas vynechá posilovač řízení. Dělá to především při couvání (parkování) a ještě k tomu jen doleva. Když to silou přetáhnu tak se zase pustí. Před rokem mi to udělalo jen sem tam a pomohlo odmastit a přitáhnout klínový řemen, te? už ne.

Díky Martin

Na 309D mi to dělalo něco podobnýho a servisáci zjistili, že sou v loji ty přepouštecí kydraulický kanálky na rozdělovači hydrauliky do servopístů. Jediná náprava - výměna. A jediná rada - vrakáč nebo Odiie. Myslim, že to tam teď zrovna má. Otázka je, jestli je to ovšem stejná závada...

Ještě dotaz k posilovači. Jde nějak seřizovat síla toho posilovače? V práci jezdím s Partnerem, tem má stejný motor jako moje 306 a předpokládám že i všechno ostatní je stejný, tedz i posilovač a tam jde řízení o něco lehčeji.

Zajímavá otázka. Taky by mě zajímalo, jestli to nějak jde. Nebude to náhodou vědět děd Oddie?:D:D:D (má takový polozlatý polovlasy):cool:

Na 405-ku řízení s posilovačem mám, i jedno nekompletní na díly, kdyby někdo chtěl bádat a experimentovat.

Jestli jde nějak nastavit síla toho posilovače, to skutečně nevím. Ale dost o tom pochybuju.

Jen tak mimochodem - kdyby měl někdo zbytečné servořízení z 205-ky, docela by se mi hodilo. Jde mi jen o řízení s posilovačem, případně s hadicema a nádržkou, servopumpu s držákama mám svojí...

Napsán autorem MartinT

poraďte mi prosím někdo, v čem může být problém.

Mám P405 SRDT 92 a v zatáčkách mi při nízkých otáčkách občas vynechá posilovač řízení. Dělá to především při couvání (parkování) a ještě k tomu jen doleva. Když to silou přetáhnu tak se zase pustí. Před rokem mi to udělalo jen sem tam a pomohlo odmastit a přitáhnout klínový řemen, te? už ne.

Díky Martin

vyřešil jsi to nějak? dělá mi to to samý, posilovač při parkování a otáčení volantu na jednu stranu vynechává, na druhou funguje bez problémů...

Zatím jsem s tim nic nedělal. Byl jsem na dovče. Až to vyřešim, tak se ozvu jak.

MT