Sign in to follow this  
Followers 0
Lluciano

Zadní nadkolí

7 posts in this topic

Nevíte, jestli do staré 306 (r.v. 96) dávali levé zadní nadkolí? Pravé ano, kvůli nádrži, ale levé tam nemám, ale jsou tam vyvrtané díry až do kufru a orezlý podvozek až pod sedačky. Koukal jsem na novější model, a ten už ho tam má. Kdyžtak, jestli tam to novější pasuje. Za odpověď předem díky.

..já mám combi r.v.99 a taky to tam nemám a nemůžu to sehnat ani na vrakáčích, tak nevim jestli to seženeš..ale jinak se to tu už řešilo..:cool:

Dík, už jsem na to mrknul. Ale jestli tam někomu pasovalo nadkolí z novějšího modelu, který některý to maj, nebo z toho sedanu, tam nikdo nakonec neřekl..:-/ Takže mám shánět a roubovat, či ne?

Sežeň nadkolí a když ti tam nepůjde tak vem nůžky na plech a horkovzdušnou pistoli a trochu to uprav. Můj příklad. Jde to velice dobře.

Původně zaslal: Rom

Sežeň nadkolí a když ti tam nepůjde tak vem nůžky na plech a horkovzdušnou pistoli a trochu to uprav. Můj příklad. Jde to velice dobře.

Sehnal jsem na sedan, to je protažený ještě pod nárazník, ale nevzal jsem ho. Bylo mi porazeno, že mám sehnat na novější model, do některých se dávalo (sám jsem viděl, ale na parkovišti u supermarketu jsem to nechtěl moc okukovat) a to by tam mělo jít snad prej dobře.