Sign in to follow this  
Followers 0
Boob

Myčka vs. anténa

23 posts in this topic

Tak jsem dneska jel do myčky,abych umyl firemni 206-ku . Pred vjezdem sem krasne sklopil zrcátka,jelikoz nemá oddělávací anténu,tak sem sklopil i tu až nadoraz,aby krásně splývala se střechou.Vjedu do myčky...všechno v pohode a az jela ta sušička tak sem slyšel jen ránu a ejhle....ANTÉNA URVANÁ:o:(

Dle obsluhy čerp. stanice jsem prý úplně první,komu u nich myčka urvala tu sklápěcí anténu :(

A nebo jsi prvni s neoddelavaci antenou... to vazne nejde odsroubovat??:o

Vážně nejde,je ve střeše napevno....jde maximálně sklopit ( což sem udělal )....a ted ju mám jako ozdobu v kanceláři na poličce:D

[upravil dne 26/10/06 Boob]

to je blbost,ta musí jít oddělat.neměl si ji náhodou jen přirezlou v závitu

Pokud je to origo anténa, tak jde odšroubovat! :myslim

Jen je problém v tom, že to rádo přirezne, a pak to jde povolit jen kombinačkama a to ještě silou vůle ...

Jasan ted to tady hypnotizuju a koukam,ze asi teda šroubovací bude.Ale je teda fest přireznutá,takže musím vzít kombinačky a zkoušet. HOLT SEM DEBIL .Hele nevite nahodou kolik stoji origo nebo podobna antena na P 206??

Pokud si dobre vzpominam, tak jsem na 306ce taky nedokazal sundat antenu. Kroutil jsem s ni, lomcoval a nepovolila. Proste mi prislo, jak kdyby byla narazena na nejakym spuntu. Tak jsem ji proste jen sklapel a v pohode. Obcas se ale stane (asi jako tady v tom pripade), ze kartac pri zpetnym chodu odzadu k cumaku rotaci antenu zvedne a susicka to pak dodela...

Pravda je, že jsem jeden čas neměl náladu na sundávání antény a jezdil jsem v klidu do myčky - nikdy se mi s tím nic nestalo, takže tos´měl asi vééééélkou smůlu.:(

stříkni do závitu WD-40 nebo něco podobnýho a chvíli si s ní hrej a ona povolí.když za ni budeš brát kombinačkama,tak si ji můžeš vytrhnout ze střechy tak bacha na to.a anténu seženeš na každym rohu.

No podobný problém jsme před časem řešili v sekci \"106\" a závěr je takový, že u tohoto modelu anténa opravdu sundat nejde.

ale jde...... u 106ky urcite ;) na stary mi nesla, tak me to vzdycky preklopilo pres predni okno :) nol a pak mi ji nekdo odsrouboval, a uz to slo

každá klsická anténa musí jít odšroubovat.nešla oddělat u starejch pekáčů...např.škůdky atd.ale u těhle aut dou vždycky

Původně zaslal: Marlin

ale jde...... u 106ky urcite ;) na stary mi nesla, tak me to vzdycky preklopilo pres predni okno :) nol a pak mi ji nekdo odsrouboval, a uz to slo

A že ses nám s tím nesvěřil dřív! :aut

no mel jsi smolika...ja na 306 taky antenu jenom sklopim...ted nedavno jsem na to zapomnel a jenom jsem slysel rany kdyz prejizdely kartace...tak jsem se jenom modlil at to dobre dopadne...a ten susak prekvapive se anteny ani nedotk...vyjel jsem z mycky a antena cela a rovna :potlesk

Ja tez jenom sklapim, nastesti ta antena ma dost tuhy chod, takze kdyz ji sklopim, tak drzi... :P

Tak už je to vyřešeno a spraveno.U Peugeota sem koupil ten adaptér do střechy za 182 Kč a Pažoutek už zase vypadá tak,jak má.:aut:mrk

Jo to znam 10 x jsem projel mycku s antenou a nic ,po 11 jsem odjizdel bez anteny . Koupena nova a radne promazavana vzdy po vyjezdu z mycky :-).

Orientačně na 406: Držák na střeše 180kč, prut 80cm asi 110kč. Vše v origo balení u Peugeota.

Taky jsem byla mnohokrát na myčce a vždy jen skopená anténa. taky mi nešla odšroubovat a vždy v pohodě. Až jednou rachot a byla fuč. :mrk Nejhorší je, že mi kolem toho teď kape voda jak hodně prší.

Původně zaslal: Ivona

Taky jsem byla mnohokrát na myčce a vždy jen skopená anténa. taky mi nešla odšroubovat a vždy v pohodě. Až jednou rachot a byla fuč. :mrk Nejhorší je, že mi kolem toho teď kape voda jak hodně prší.

To bude chtít odšroubovat ze střechy a očistit tu dosedací plochu. ;)

Nebo vyměnit. :)