Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Čidla na makovici 405SRI


Roman

Recommended Posts

Čau lidi,tak už jsem pojízdnej,ale...:( Voda už se usadila,ale na makovici jsou dvě čidla na straně u baterky,jedno má červenej a druhý zelenej drát.Neví někdo na co jsou a kterej drát má být kde? A ještě další problém,když je to teplý tak mám problém to nastartovat,jako kdyby bylo něco přidřený...:mad: Už mi z toho skoro hrabe...Dík za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Voš?íku díky za radu,zkoušel jsem to prohodit,ale rychle jsem přišel na to ,že jsou správně.Jinak prostě teplej motor nechce startér utočit,ale jak kdy...:mad: Po ujetí cca 70km se mu nechtělo ani trochu,a dneska po ujetí též cca 70km po vypnutí a zkoušce to nastartovalo celkem normálně.Nevím co by to mohlo být,že by si něco sedalo? Jinak startér je po GO asi tak měsíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to asi nee,ono to spíš vypadá jakoby bylo něco na startéru,protože se to tváří jako že je někde mechanický problém...:( Prostě nevím,neznám,školy nemám...Když to chcípnu po ujetí cca 15km,tak sem to natočil,tak já už tomu fakt nerozumím...Uvidím co bude až pojedu z práce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...