Sign in to follow this  
Followers 0
Guest Tw!ster

spousta věcí (405 - 1.8 Td)

3 posts in this topic

Můj tachometr se normálně bojí jezdit pomalu! :D

Až když se rozjedu nad 110km/hod tak se přestane klepat ručička.

A navíc občas vypadává otáčkoměr - chvíli jde, pak zas ne, nevíte někdo co je špatně?

Utekla mi náplň z klimatizace, tak bych to chtěl dát na zimu do pořádku :mrk, nu a potřeboval bych zjistit, jestli se tam nechá nahnat nějaký barevný plyn, abych viděl kudyma to uniká... (teda spíš jak a jaký) :myslim, nevíte, pls?

Nevíte taky o nějakém solidním tuning obchůdku, kde by se nechalo sehnat vybaveníčko na 405ku (plasty, lampy, ...)? Na většinu obchodů je to už staré auto a nikd nic nemaj :(

Někde se tu diskutovalo o Programu Peugeot Laser (nebo nějak tak) ... jak to s ním vypadá, je k sehnání???

Všechno z toho už se tu řešilo.

Klepající ručička = špatný náhon, vyměnit.

Vypadávající otáčkoměr = čidlo na setrváku, seřádit vzdálenost, nebo výměna, tak mohou být i vadné kondíky v samotném otáčkoměru, nebo studený spoj.

Náplň do klimy se značkovačem dávají kupodivu tam, kde se klimatizace plní, ale u takhle starého křápu ti to stejně nepomůže, těch věcí na výměnu tam bude tolik, že si to stejně rozmyslíš.

Na co ti bude Peugeot Laser na takhle starou pixlu mi není moc jasné, a proč chceš omatlávat auto plastama už vůbec ne.

Jeste doplnim k tomu tachometru - muzou byt i ochozeny prevody tachometru primo v pristrojovce, nekdy jenom vymena nahonu nepomuze.