Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rok výroby


BERT

Recommended Posts

Původně zaslal: BERT

Nevíte někdo podle čeho poznám skutečný rok výroby?

Na oknech jsou kody kde je rok, dále na nálepkách a nášivkách v autě, třeba na pásech a na sedadlech jsou našitý takový ouška, papírový polepky na plastových dílech a na kabelových svazcích, ve 406tce ta nacházím snad všude kam sem zatím vlezl:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: BERT

Nevíte někdo podle čeho poznám skutečný rok výroby?

Na oknech jsou kody kde je rok, dále na nálepkách a nášivkách v autě, třeba na pásech a na sedadlech jsou našitý takový ouška, papírový polepky na plastových dílech a na kabelových svazcích, ve 406tce ta nacházím snad všude kam sem zatím vlezl:D

Přesně jak jsi napsal je to prostě všude :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale nemusí to sedět.....já mám třeba vše podle těchto čísel (okna, plastové díly...pásy jsem teda nekontroloval) r.v. 2004 ale doklady jsou psaný na březen roku 2005. Do papíru a oficiálně se do kolonky datum výroby uvádí ten datum, kdy vůz byl uveden do provozu, tzn. že může být papírově 2/2005 ale vyroben 10/2004. Ale to jen pro zajímavost a aby si někdo nemyslel, že je to nějaké \"šméčko\", toto je běžný postup všech automobilek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hhonza

Tak už jsem se tím víc probral, takže možná tuším jak to odkóduju (teda doufám že tuším správně) ale pořád si nejsem jist kde ten kód najdu....

Mě řekli DAM kód v Peugeotu po telefonu podle VIN a přímo mě řekli jáký díl byl při výrobě použit, šlo o tyčky stabilizátorů, dělali se dva typy a v 1997 se to lomilo.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...