Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Bude zase ---> Slovensko <--- Bude zase


Guest ZILA

Recommended Posts

Myslim si, ze miesto riesit netreba. Ja som bol spokojny s hotelom Hradok pri Jelsave!

Datum mi nevyhovuje medzi 25.11.-08.12....dalsia vec vsak je, ze mi odisla spojka :bojim(esteze som stihol zraz pred jej pokazenim), cize asi tak skoro nebudem moct na zraz dorazit :P. Momentalne peniazky niesa....takze prijemnu zabavu, pokial bude nieco treba, tak som tu. :papa:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No otom to tu je nie sa pitat ale skusit navrhnut miesto a datum a pokial je to možne tak aj čas.

Skupko :: vdaka snažil som sa najst nejake super miesto aby sa dalo niečo urobit ak keby pršalo /poeternostne podmienky su teraz horšie a horšie //

takže keby bola zase verzia že ideme na hradok to POZOR na PLAVKYlebo na sraz na hradok <<<podla mna su plavky povyneeeeeee:super:potlesk:super:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže čo mudeme podnikat ked je tu jeden problemok ale je iba taky malinkaty a to že skupko ma fuč spojku žeby bol sraz u skupka u garaže a dame všetci ruku k dielu a spojku dame dokopy :D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ZILA

Takže čo mudeme podnikat ked je tu jeden problemok ale je iba taky malinkaty a to že skupko ma fuč spojku žeby bol sraz u skupka u garaže a dame všetci ruku k dielu a spojku dame dokopy :D:D:D:D

:D:D:D:D:D

super kolegialita :potlesk:potlesk

musim sa na to dnes pozriet, mozno ide len o rozladenie :).

No tu mame blizko mensiu krcmu u Durka a je tam dobra kofola ;) a garaz nemam:roll...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahaho 206kar z Ba, jaktoze si nebol na zraze? Ha? Inac Furtomimo, mas tam palubny pocitac?

skupko: jedna spojka ti predsa nemoze branit v stretku peugeot clubu. Keby som bol v Ke, tak ti pomozem ... Teda keby som sa este tomu rozumel. Ale nevadi, ako to blbne? Presmykuje?

[upravil dne 3/11/06 tibor]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: tibor

Ahaho 206kar z Ba, jaktoze si nebol na zraze? Ha? Inac Furtomimo, mas tam palubny pocitac?

skupko: jedna spojka ti predsa nemoze branit v stretku peugeot clubu. Keby som bol v Ke, tak ti pomozem ... Teda keby som sa este tomu rozumel. Ale nevadi, ako to blbne? Presmykuje?

[upravil dne 3/11/06 tibor]

Mno ja sa tomu tiez nerozumiem....:P ale jednoducho pri zaradzovani jednotky, dojky a spatecky pocitam zuby (divne ale bolo, ze ked som pedal tlacil razne, tak to inslo zaradit lepsie...). Este sa musim pozriet na doladenie spojky....mozno to pomoze.

Ak bude stretko v KE tak pridem ;):papa:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...