Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vibrace motoru


Kosta1

Recommended Posts

  • O 11 měsíců později...
  • O 3 týdny později...
Původně zaslal: HOFA

To by mě chlapi taky zajímalo,v poslední době při volnoběhu jsou vibrace docela znatelný,jen mám obavy aby nešlo o nějakou zásadnější závadu než jsou silenbloky,třeba aby se ty vibrace neodvíjely právě od poškozeného setrváku.

jj ten setrvák je docela asi reálnej,při zdechnutí motoru mi zabouchá :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: richardsw

Ahoj, spozoroval som to iste a vcera som bol v servise a nasli nieco ine. Vyzera to na zlu trysku, auto potom funguje len na tri valce.Akurat idem znova do servisu, napisem neskor.

Myslel jsem si, že vadná tryska znamená opravdu tak velký problém, že řj. rozsvítí STOP a ty už dál nejedeš. Nebo snad HDi zvládne "jet" na tři válce?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mal som ten isty problem...vymenene....a super kludne a tiche...ziadne vybracie.....

su tam tri silentbloky.....

1.jeden uchytenie motora na nasniku silenblok je sucastou hlinikovej konzoly

2. uchytenie prevodovky...obdoba

3. uchtenie motoru zospody na napravnici...zvycajne byva v hajzly ten.....stoji par korun, takze ziadne tisicove sumy....len problemova vymena....ja som to rozobral....s nozom vyrezal ten stary a obvodny kruzok vypilil platkom z pilky....pekne ide vybrat..novy som dal do mraznicky a miesto kam ho budem davat nahria teplovzdusnou pistolou...uplne postaci.....

ale este pred tym to treba prebehnut brusnym paierom a poriadne vycistit...- to je zaklad....

takto som to robil bez akejkolvek velkej demontaze ostatnych veci...

jednoduchsie je vylisovat na lise...ale je to pracen a vela rozoberania....cez ten obal v ktorom je ulezeny silenblok ide aj polooos od praveho kolesa ,,cize by sa mmuselo vsetko zozoberat a to by bolo velmi pracne...a este aj ten pristu p k hornym srobom je na hovno....tokto je to jednoduchsie a pohoda...svaty...pokoj.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne dnes v peugeote v KE na tie vybracie a chvenenie motora povedali,ze vsetko je v poriadku-nic s tym nemam robit.Vraj im to robi aj na ich firemnom aute a je to OK.Smiesne...Nempoza niekto v KE normalneho cloveka ktory rozumie peugeotom??Mne to v servise pripada ako u blaznov....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: dizzi

mne dnes v peugeote v KE na tie vybracie a chvenenie motora povedali,ze vsetko je v poriadku-nic s tym nemam robit.Vraj im to robi aj na ich firemnom aute a je to OK.Smiesne...Nempoza niekto v KE normalneho cloveka ktory rozumie peugeotom??Mne to v servise pripada ako u blaznov....

Peugeot v KE je cistz odpad.......svokor ma neskutocne zle spomienky na tento servis so svojim Terracanom......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...