Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prava zadni mlhovka


f3Rd@

Recommended Posts

Tak jsem rozebral svetlo a zjistil, ze misto na zarovku tam je, akorat tam neni natazeny kabel. Napadlo me, za bych ho natahl z leve mlhovky, bo to je nejdbliz, ale nevim jestli ten kabel k mlhovce (od spinace dozadu ke svetlum) vydrzi ty 3,5A, ktere tam pak potecou.

Ma s tim nekdo zkusenost nebo nejaky jiny napad?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Tak jsem rozebral svetlo a zjistil, ze misto na zarovku tam je, akorat tam neni natazeny kabel. Napadlo me, za bych ho natahl z leve mlhovky, bo to je nejdbliz, ale nevim jestli ten kabel k mlhovce (od spinace dozadu ke svetlum) vydrzi ty 3,5A, ktere tam pak potecou.

Ma s tim nekdo zkusenost nebo nejaky jiny napad?

Vydržet by to mělo, mělo by se počítat i s tažným zař. Na vleku musí být mlhovka taky. Jednou jsem měl takovej záchvěv že to zapojím, ale pak jsem se na to vykašlal.:D

[upravil dne 24/10/06 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že bude ještě potřeba rozšířit otvor pro žárovku v krytu světla (alespoň ve verzi Break). Já tam tu žárovku hned dal, protože jsem nato byl zvyklý ze Škody Forman, ale když to nešlo zavřít, tak jsem si uvědomil, že to tam nepatří z výroby a nebude tam ani drát :(.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Dira tam je, zarovka tam pasuje, akorat ten drat chybi...

No, ale nevim, jestli na mlhovku voziku se to taha od zadnich svetel nebo az od palubky... :nevim:myslim

Ja mam díru zaslepenou vylupovacím plastem,patice tam taky je jen ten drát tam není a tažny se zapojuje od zadních světel.

[upravil dne 24/10/06 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kveton

to je divny, ten vylupovaci plast jsem tam mel taky a nic jsem tahat nemusel, zkouseli jste ji tam dat a zapnout?

tak akbel tam chybi uz od pohledu, ale samozrejme nez jsem se podival na kabel, tak jsem tam supnul zarovku a nic... :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to som vobec nevedel ze tam moze vobec chybat daky drat...ked pridem domov skusim to kuknut a pripadne prepojit hlavne kvoli bezpecnosti nech ma je za hmly poriadne vydno, inac vobec nerozumiem tomu preco peugeot to tatko riesi ze niekde ide ta hmlovka niekde nie :myslim a este so pozeral dake schema zapojenia videl som ze su zvlast poistky na lavu a pravu hmlovku len neviem ci som to dobre pochopil a prelozil bo to bolo v angline...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Tak na pojistky by jsem asi kaslal, ja to zapojim na tu levou a uvidim co to udela... :-)

Jinak, jak uz kdosi poznamenal, co peugeot to original... proto to nekde je a nekde ne. To je stejne jako s palubnim PC...(aspon ze ten mi funguje...)

ako to myslis s tym palubnym PC??? co s tymi PC bolo???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kuboSE

Původně zaslal: f3Rd@

Tak na pojistky by jsem asi kaslal, ja to zapojim na tu levou a uvidim co to udela... :-)

Jinak, jak uz kdosi poznamenal, co peugeot to original... proto to nekde je a nekde ne. To je stejne jako s palubnim PC...(aspon ze ten mi funguje...)

ako to myslis s tym palubnym PC??? co s tymi PC bolo???

Nic nebylo, jen že někdo má přípravu a dráty a někdo nemá přípravu a dráty do páčky pro palubní PC;)

[upravil dne 26/10/06 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: kuboSE

Původně zaslal: f3Rd@

Tak na pojistky by jsem asi kaslal, ja to zapojim na tu levou a uvidim co to udela... :-)

Jinak, jak uz kdosi poznamenal, co peugeot to original... proto to nekde je a nekde ne. To je stejne jako s palubnim PC...(aspon ze ten mi funguje...)

ako to myslis s tym palubnym PC??? co s tymi PC bolo???

Nic nebylo, jen že někdo má přípravu a dráty a někdo nemá přípravu a dráty do páčky pro palubní PC;)

[upravil dne 26/10/06 Radek Hurvajz]

jaaj ja som myslel ze zase peugeot vyrabal dva druhy palubnych PC :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...