Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Popsali mi kapotu


MPavel

Recommended Posts

Původně zaslal: ept

Kdyz jsem mněl první auto /trabanta/, bohužel nešel zamikat, tak si v něm malí grázlici

pravidelně hrali. To mi nevadilo ale jak furt střídali piskoviště trabanta pískoviště trabanta, tak jsem mněl nakonec pískoviště v trabantu.

Já myslel že ti pak jednou i omylem vyměnili trabantíka - čekal jsem takový závěr, když jsi začal psát \"střídat pískoviště trabanta\"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ept

Kdyz jsem mněl první auto /trabanta/, bohužel nešel zamikat, tak si v něm malí grázlici

pravidelně hrali. To mi nevadilo ale jak furt střídali piskoviště trabanta pískoviště trabanta, tak jsem mněl nakonec pískoviště v trabantu.

Tak to nevím jestli bych strávil i u trabanta.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: michal.doubravsky

Asi člověk na autě nemůže mít nic hezkyho,když to stojí na ulici.Je to smutný,ale je to tak:(

no v SR a ako tak kukam ani v CR nemozes mat nic pekne na afte alebo nic take co sa da dat lahko dole...inac ku tym capicam na vetiloch mal som tiez take a len raz som ostal stat na sidlisku ked som spal u kamarata a rano uz boli fuc...a potom som si vsimol na tom istom sidlisku behali tam male deti(chalani okolo 12rokov)a maly v ruke kluc a kombinacky takze to mas uplne marne ci to dotiahnes alebo nie...a este jedna vec dospely clovek by sa asi neznizil ku tomuto robia to len male deti ako aj kradnutie znakov z aut hlavne z medakou robia tiez oni!!!! a asi by som najprv vyfuckoval ich rodicom a potom tym detom zakazal ako rodic uplne vsetko!!!! a ked by to na ne nepomohlo este poriadne na ne navrieskal-na deti to uplne staci a uz su pos...ne :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Já s z toho normálně zvencnu. Včera večer po práci přijdu k autu a vidím na pravém rohu zadního blatníku černý šmouhy pěkně tučné dlouhé asi 5cm. Prostě někdo neuměl točit volantem a vzal mě nárazníkem. Naštěstí to jde bez problému dolů a nejsou po tom žádné následky na laku. Musím uznat, že peugeot má orpavdu dobré laky, protože na mém předchozím autě mazdě by zůstaly škrábance...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

tak já už kupoval chrom čepičky 5x.. :nevim ale dej na hliniky ty obyč gumy:) jinak parkuju na sídlišti takže si asi dovedete autí představit.. na každých dveřích škrábanec jak někdo otevřel dveře jinýho auta a prásknul do mýho:( na přední haupně mám zas nad světlem promáčklinu jak si na ní nějaký hovado sedlo:grr škoda jen že jsem nikoho u auta nechytil.. myslím že by bez úhony neodešel:rokere nemáte tucha kde splašit tu korekční tužku??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MPavel

Já s z toho normálně zvencnu. Včera večer po práci přijdu k autu a vidím na pravém rohu zadního blatníku černý šmouhy pěkně tučné dlouhé asi 5cm. Prostě někdo neuměl točit volantem a vzal mě nárazníkem. Naštěstí to jde bez problému dolů a nejsou po tom žádné následky na laku. Musím uznat, že peugeot má orpavdu dobré laky, protože na mém předchozím autě mazdě by zůstaly škrábance...

Já jsem včera dorazil ke svojí modré 106 a vzadu pěkně sedřený nárazník na bílou...Braník podélný stání ulice... Asi mi někdo přirazil na auto a přeručkoval volantem...tak jsem zvědav, co zase bude přes zimu, loni promáčklej P přední blatník šikmý stání a lehce promáčlý P zadní přes lištu...obojí šlo naštěstí vrátit. Jinak s tím spravením, chystám se do [url=]http://www.aa.cz/autocolor/index2.htm[/url] nechat si namíchat pixlu a do tužky, ten zadek je dost...Leštěnky jsem viděl jen světlemodré nebo tmavěmodré, já mám klasickou modrou základ nemetalíza.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...