Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

klimatizacia na 406


ajven

Recommended Posts

čaute dríči,

mam jednu otaxku na. Mam manual. klimu. Cez leto mi nesla a tak som si dal dolpnit medium, ten plyn. Potom to frcalo skvele, ale po mesiaci mi pri zapnuti zacne fucat z otvorov v predu na palubnej doske zvlastnym zvukom vzduch ale len chvilu. No a mam taky pocit ze uz mi to nechladi tak ako by som chcel. Nemyslite si ze mam unik media niekde v tej palubnej doske? zatial som pocul ze to unika len pri motore. Poradte prosim.;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli slysis v kabine syceni pri zapnuti klimy, nebo i kdyz uz klima jede delsi dobu, vetsinou to neznamena nic jineho, nez ze mas maly tlak, cili malo chladiva a potom ta tryska, ktera rozprasuje chladivo do vyparniku syci... Unik chladiva muze byt kdekoliv. Navic takovy unik, ktery se projevi az za mesic rozhodne slyset nepujde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: rimmer

Jestli slysis v kabine syceni pri zapnuti klimy, nebo i kdyz uz klima jede delsi dobu, vetsinou to neznamena nic jineho, nez ze mas maly tlak, cili malo chladiva a potom ta tryska, ktera rozprasuje chladivo do vyparniku syci... Unik chladiva muze byt kdekoliv. Navic takovy unik, ktery se projevi az za mesic rozhodne slyset nepujde...

Diky za odpoved. Myslel som si ze mi unika to medium ale som nevedel ze by sa to prejavovalo takym sycanim vo vnutri auta.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

Servus páni,

tak som dnes volal s tými ľuďmi čo doplňujú klímy a vraveli mi, že ten môj únik poriešia takto:

naplnia mi to zase plynom a daju tam do toho farbivo na zistenie úniku.

Škoda, že ten plyn je tak drahý lebo do 406ky ide 800g plynu ale účtujú akože celý 1kg a ten stojí 450SK takže to sa ešte dá.

Náhradú= iný lacnejší plyn nedávajú. Farbivo stojí do 200Sk.

No a potom klimu len skúšať a uvidíme kde to ušlo. Takže toto je len pre Vaše info. A dám vedieť kde ako to dopadlo.

V okolí Púchova doplňajú dvaja ľudia klímu. Ak chcete číslo tak tie ceny nie sú také hrozné. čauko;):papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

caf ajven, nevies ci tam aj dako otestuju v akom stave mam napln v klime a ci je tam dost tej naplne??? skus sa ich opitat na to ked budes riesit ten tvoj problem s unikom lebo ak by mi nahodou chybala napln tak by som urcite tam zabehol na naplnenie za tu cenu...vsak to je zadarmo :super:super:super:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Servus KUBO,

no tá cena je preto taká nízka lebo plyn chodia kupovať do ZA. :D:D

Fakt,;) lebo mi vravel, že oni nakupujú do priemyselných klím iný plyn a už keď ide do ZA tak kúpi 5kg bombu plynu do autoklím a doma to robia len za ochotu. To majú len taký bočák. Môžem ti dať číslo na toho pána a keď pôjde na plyn do ZA tak by ti to odmeral lebo on budíky nosí v aute. To len pripojí najskôr aby zistil aký tlak máš v sústave a potom ak je málo tak ti doplní. Priemrne dopĺňa tak tri-štyri autá za 1-2 týždeň, keď je vonku teplo a majitelia milášikov to chcú opraviť.:mrk

čau:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...