Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

23. pražský minisraz Džbán - 2.11.2006


John

Recommended Posts

Původně zaslal: aka

My Te radi uvidime :) ostatne jako vsechny Brnaky!:D:D:aut

já mám taky Pražáky rád:DTeda pokud se nenavážejí do Brňáků,což v Clubu určitě nefunguje:aut My jsme Johna v Brně taky rádi viděli a všichni si ho vážili,že přijel na 3 hodiny takovou dálku:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Zdeny

Původně zaslal: aka

My Te radi uvidime :) ostatne jako vsechny Brnaky!:D:D:aut

já mám taky Pražáky rád:DTeda pokud se nenavážejí do Brňáků,což v Clubu určitě nefunguje:aut My jsme Johna v Brně taky rádi viděli a všichni si ho vážili,že přijel na 3 hodiny takovou dálku:potlesk

vsak ja vim, ze me ste ten prigl predtim taky byli nadseny:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

Původně zaslal: Zdeny

Původně zaslal: aka

My Te radi uvidime :) ostatne jako vsechny Brnaky!:D:D:aut

já mám taky Pražáky rád:DTeda pokud se nenavážejí do Brňáků,což v Clubu určitě nefunguje:aut My jsme Johna v Brně taky rádi viděli a všichni si ho vážili,že přijel na 3 hodiny takovou dálku:potlesk

vsak ja vim, ze me ste ten prigl predtim taky byli nadseny:D:D:D

Škoda,že jsem tehdá nemohl:( Bez auta a v Brně!:o To bych taky koukal:D:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Zdeny

já mám taky Pražáky rád:DTeda pokud se nenavážejí do Brňáků,což v Clubu určitě nefunguje:aut My jsme Johna v Brně taky rádi viděli a všichni si ho vážili,že přijel na 3 hodiny takovou dálku:potlesk

Brno - to je těch pár domků v zatáčce mezi Prahou a Vídní?????

Ne, kluci, opravdu jsem se nechtěl nikoho dotknout a už vůbec nikomu nebráním v příjezdu na Džbán (ostatně už ho nějaký ten pátek ani neorganizuju), jen jsem chtěl upozornit, že je to právě jen a pouze to večerní tlachání u PITA a dobrého jídla se zajímavými lidmi spojené stejným koníčkem - pokud tohle bude dostatečná náplň, klidně přijeďte, myslím, že budete vítáni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Autoškolič Dodo

No Brňáci a okolňáci. Dost vážně uvažuju nad tím, že se do Práglu podívám. Mám v autě ještě 4 volný místa a přijal bych i nějaký ty objednávky na místenky v mém voze. O cenu za dopravu mým LPG vozem se podělíme a máme to skoro zadarmo, ne??????

Sakra,je to nabídka jak řemen,ale kókl sem do diáře a mám večer práci,takže já nic.:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Autoškolič Dodo

Původně zaslal: aka

ja tlacham u piva, ale to je jen nepodstatny detajl...:aut

Mohu potvrdit. Velice to Vendulce tlachalo v Chomutově. Bylo to tam super a Vendulka roztomilá :D:papa

Jeeeee dekuju:mad:

Sem poznala lichotku, se zlepsuju :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: PINGUÍ

Tak jo nepřijedu, čestné pionýrské:P

tak jestli prijede tenhle tak to se musim taky prijit podivat :)

PS: dubnany zdravi kyjov :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z Budějek do Prahy bych preferoval cestu přes Písek, pokud ale potřebuješ opravdu do Tábora, pak bych jel z Budějek kolem Tlemelína do Týna a dále přes Sudoměřice u Tábora bych po krásné volné (i když poněkud klikaté) silničce vplul do Tábora (nevím, jak je na tom momentálně Planá s průjezdností, v létě to prý byl horor). Z Tábora (pokud tam fakt musíš) už bych jel do Prahy přes Benešov a D1, Sedlčany a R4 je dost zajížďka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Z Budějek do Prahy bych preferoval cestu přes Písek, pokud ale potřebuješ opravdu do Tábora, pak bych jel z Budějek kolem Tlemelína do Týna a dále přes Sudoměřice u Tábora bych po krásné volné (i když poněkud klikaté) silničce vplul do Tábora (nevím, jak je na tom momentálně Planá s průjezdností, v létě to prý byl horor). Z Tábora (pokud tam fakt musíš) už bych jel do Prahy přes Benešov a D1, Sedlčany a R4 je dost zajížďka.

Nechceš mi dělat v autě džípíesku? :potlesk:P:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vertex

Původně zaslal: Medvěd

Z Budějek do Prahy bych preferoval cestu přes Písek, pokud ale potřebuješ opravdu do Tábora, pak bych jel z Budějek kolem Tlemelína do Týna a dále přes Sudoměřice u Tábora bych po krásné volné (i když poněkud klikaté) silničce vplul do Tábora (nevím, jak je na tom momentálně Planá s průjezdností, v létě to prý byl horor). Z Tábora (pokud tam fakt musíš) už bych jel do Prahy přes Benešov a D1, Sedlčany a R4 je dost zajížďka.

Nechceš mi dělat v autě džípíesku? :potlesk:P:D

To by byla dost nic moc džípíeska, protože když už je čověk náhodou u Temelína, tak je zajímavější nejezdit odtud do Tábora, alébrž přes Milevsko na tu jž zmiňovanou R4. Jinak z Budějc bych jel rovnou přes Písek, jak už tu padlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Původně zaslal: Vertex

Původně zaslal: Medvěd

Z Budějek do Prahy bych preferoval cestu přes Písek, pokud ale potřebuješ opravdu do Tábora, pak bych jel z Budějek kolem Tlemelína do Týna a dále přes Sudoměřice u Tábora bych po krásné volné (i když poněkud klikaté) silničce vplul do Tábora (nevím, jak je na tom momentálně Planá s průjezdností, v létě to prý byl horor). Z Tábora (pokud tam fakt musíš) už bych jel do Prahy přes Benešov a D1, Sedlčany a R4 je dost zajížďka.

Nechceš mi dělat v autě džípíesku? :potlesk:P:D

To by byla dost nic moc džípíeska, protože když už je čověk náhodou u Temelína, tak je zajímavější nejezdit odtud do Tábora, alébrž přes Milevsko na tu jž zmiňovanou R4. Jinak z Budějc bych jel rovnou přes Písek, jak už tu padlo.

Taky bych preferoval jinou cestu než přes Tábor, ale Vix ho ve svém dotazu přímo zmiňoval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...