Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

23. pražský minisraz Džbán - 2.11.2006


John

Recommended Posts

Rád bych se na minisraz taky podíval, zvlášť když je, jak to vypadá věnován\"novým\"členům, ale ten termín tj. pátek v 18 00 mě vzhledem k tomu že to mám do Prahy po D1 asi 220 km trochu děsí, jenom jsem zvědavý jestli to bude větší sado-maso cestou do Prahy po 15 00hod nebo zpátky po srazu:roll:roll:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: PINGUÍ

Rád bych se na minisraz taky podíval, zvlášť když je, jak to vypadá věnován\"novým\"členům, ale ten termín tj. pátek v 18 00 mě vzhledem k tomu že to mám do Prahy po D1 asi 220 km trochu děsí, jenom jsem zvědavý jestli to bude větší sado-maso cestou do Prahy po 15 00hod nebo zpátky po srazu:roll:roll:roll

2.11. není pátek, ale čtvrtek :aut, tak a nemáš žádnou výmluvu :D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: PINGUÍ

Rád bych se na minisraz taky podíval, zvlášť když je, jak to vypadá věnován\"novým\"členům, ale ten termín tj. pátek v 18 00 mě vzhledem k tomu že to mám do Prahy po D1 asi 220 km trochu děsí, jenom jsem zvědavý jestli to bude větší sado-maso cestou do Prahy po 15 00hod nebo zpátky po srazu:roll:roll:roll

Pátek???????????????????????????????

Nikoli, bodrý jinochu, sraz je ve čtvrtek - ale 220 km kvůli našemu srázku nevaž, bude lepší, když přijedeš na nějaký weekendový celoklubový (a ne jen minisekce)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten sraz je 40% radosti ( ne že bych se chtěl někoho dotknout:bojim:bojim) 60% radosti je už jenom ta cesta teda pokud bude aspoň trochu volná, mam svoji 407 SW teprve 4 měsíce a i když toho najezdím docela dost takový výlet jen tak je pro mě vyloženě relax:roker:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trošku mě mrzí jak mě od navštevy srazu odrazujete, podobně mi odepsaly i když jsem se chtěl minulý týden podívat na slovenský sraz:(:(

Ono tady v blízkém okolí zase tak často srazy nebývají a do jara se mě čekat nechce.

Ne že bych se nudil, právě naopak pracovně jsem vytížený na 200%, takže takový úlet v podobě i krátkého srazu bych si určitě užil a odpočinul si.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: PINGUÍ

Trošku mě mrzí jak mě od navštevy srazu odrazujete, podobně mi odepsaly i když jsem se chtěl minulý týden podívat na slovenský sraz:(:(

Ono tady v blízkém okolí zase tak často srazy nebývají a do jara se mě čekat nechce.

Ne že bych se nudil, právě naopak pracovně jsem vytížený na 200%, takže takový úlet v podobě i krátkého srazu bych si určitě užil a odpočinul si.

Pinguí ... ale nikdo Tě neodrazuje ... samosebou budeš-li chtít vážit takovou cestu, budeš vítám a možná budeš i sklízet obdiv, ale tyto minisrazy jsou opravdu jenom mini a to mimojiné v tom slova smyslu, že jsou krátké ... tzn. přijet pokecat najíst, vyhrát slalom a odjet ... záležitost na maximálně 5 hodin (spíš ale méně). Daleko lepší ke si udělat čas na celorepublikový weekendový sraz ... kde se i spí a tudíž se vyplátí vážit i cestu 600km (že jo Tomyko:)). Ale budeš-li ctít ... samosebpou přijeď i se jmenovkou a budeš vřele vítán a na džbáně vařejí:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Aluška

Pražáci, že se nestydíte, takhle Kyjováka odrazovat :nevim , jen ať hezky dorazí. Já jsem tam taky byla párkrát až z Brna a přežili jste to :D :D .

Děkuji za zastání budeme muset zorganizovat častější minisrazy v Brně tam to mám přece jenom blíž:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: PINGUÍ

Původně zaslal: Aluška

Pražáci, že se nestydíte, takhle Kyjováka odrazovat :nevim , jen ať hezky dorazí. Já jsem tam taky byla párkrát až z Brna a přežili jste to :D :D .

Děkuji za zastání budeme muset zorganizovat častější minisrazy v Brně tam to mám přece jenom blíž:super

Jojo,byl jsem poprvé na srazu v Brně a bylo to fajn!Tu Prahu asi taky nedám...kdyby aspoň D1 vypadala trošku líp:nevimAle v Brně se uřčitě můžem sejít:super Taky mám auto celkem krátce a užívám si cestování:mrk Mějte se:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vubec sem nechtela odrazovat, jeste toho trochu, spis sem varovala, aby sis nedelal nakou klamnou predstavu a pak si tu nenarikal, ze si jel tak daleko, kuli par vetam...My Te radi uvidime :) ostatne jako vsechny Brnaky!:D:D:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Původně zaslal: aka

odpo-vecerno-nocni pokec?

Se dá snadno zařídit malé protažení :mrk:mrk:D

ps. jmenovku beru!!! a vélkou...

[upravil dne 24/10/2006 Neon]

No nazdar!:D:D:aut uz zase nekolikadenni sraz v zatahu? az do havlbrodu?????:mrk:mrk

ps. jmenovku ber a vélkou, ja jeste nevim jakou vezmu:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...