Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přestavba


Šalik

Recommended Posts

Ještě takovej dotaz. Nemáte někdo zkušenosti s přestavbou automatu na manuál? Automat mi totiž udělal pápá a znovu už ho nechci. Takže teď mám doma jednoho kompletního s tím mrtvým automatem a skelet druhýho s manuálem(opravdu jen kastli, půlku motoru a tu převodovku - chtěl sem sice jen převodovku , ale chlápek mi ho vnutil). Bude lepší komplet seskládat toho co je v něm ten manuál a nebo to zkusit narvat do toho kde byl ten automat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyměnit automat za manuál není zas takový problém. Nebo alespoň menší než dávat dohromady skelet auta o kterým toho moc nevíš a nemáš k němu papíry. Musíš vyměnit pedály, převodovku, řazení. kdysi jsem to dělal. Sice dost práce, ale žádná záludnost. Akorát podle VIN se pak nechá poznat že je to překopávka.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě právě známej ukecával ať radši nastrojíme toho co už tam ten manuál má, jenže mě se nechtělo dávat pryč toho co sem měl pač u toho byl nově dělánej motor a podvozek je tam taky vyzkoušenej;) On právě vykládal cosi o brzdách a elektrice , ale to snad pujde nějak udělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...