Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Mult´nLock, DefendLock, Construct Lock a Medvěd


Ferin007

Recommended Posts

To nevím ale minulý týden jsem se ptal v Peugeotu přímo Majitele jak by to bylo se zárukou kdybych jsi tam nechal udělat nezávislé topení a bylo mi řečeno že žádnej problém,a to si myslím že je to daleko větší zásah než tajnej vypínač.O tom vypínači jsem taky přemýšlel,měl jsem ho ve starým autě.Nevím ale co by vůbec v tomhle autě kde je samá elektronika rozepínal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím vypínačem sem to už slyšel z více stran, že pak můžeš přijít o záruku. Proto mně vrtá hlavou i to mechanický zabezpečení. Rozřezání středovýho sloupku nebo volantu je už docela velkej zásah. Na druhou stranu ale jsou zase tyhle \"oficiální\" zabezpečení na to homologovaný, takže by to vadit nemuselo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: doktor

Vetšinou všude doporučují kombinaci dvou mechanických zařízení.Proč zrovna Construct ani nevím spíš že vetšina známých ho má v autě.K DefendLocku nemám důvěru po těch videích co

jsou na netu.Mám taky knížku JAK ZABRÁNIT KRÁDEŽI.Jestli máš zájem můžu Ti ji poslat je v pdf.

Měl bych taky zájem o tu knížku. Když už je v PDF... Dík.:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V souvislosti s tajným vypínačem, stále marně hledám volvý průchod vodičů mezi motorovým prostorem a kabinou. Velký svazek drátů nad nohama řidiče v mém případě procází takovou nerozebiratelnou průchodkou a je tak nacpný že se tam už nic nedá přidat. Kudy nejsnáze k motoru?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Bohumil: Jak můžu kombinovat Construct s Medvědem, to se snad vylučuje, ne?

Autor myslel určitě kombinaci: Construct namontovat, Medvěda nechat vyhladovět a posadit na místo spolujezdce:D:D:D:D

Ale no FUJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týče zámků šaltrpáky, dozvěděl jsem se, že 100% funkční jsou pouze u převodovek, kde je přenos řazení táhly - pokud je přenos lankový (většina nových aut), prej je k ničemu, páč se dá snadno obejít (zdroj Garfield). Též mám namontováno na 406ce, ale kdybych tuto informaci věděl dřív, možná bych uvažoval jinak (zamykání pedálů made in PetaV taky není špatné)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do SW jsem ještě v záruce nechal namontovat Medvěda - levnější hav. pojitka, a na pedály koupil Bullocka. Po zkušenostech s dvakrát ukradeým Favoritem, který měl v obou případech řetěz promotaný příčkami volantu a přes bezp. zámek zamklý k nosníku sedadla a tajný vypínač paliv. čerpadla ukrytý v kufru pod čalouněním s kabeláží vpletenou až do svazku od nádrže,(to je souvětí:o ) si sice myslím, že vše je k ničemu, když to auto chějí,ale přesto nikdy nevíš koho ty sytémy odradí. Někdy to může auto zachránit, jindy přijedou s odtahovkou a je to. Zamykání řadicí páky je málo účinné když zloděj vyšlápne spojku a nechá se komplicem odtáhnout. Ale když mu zároveň zabráníš Bullockem sešlápnout spojku, už to může odradit od námahy.Ale každá kombinace je do jisté míry ůčinná a to zvlášť když se používá návykově a ne jako u mých kolegů, co se jim tyče a zámky válej u zadní sedačky.:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Bohumil: Jak můžu kombinovat Construct s Medvědem, to se snad vylučuje, ne?

Autor myslel určitě kombinaci: Construct namontovat, Medvěda nechat vyhladovět a posadit na místo spolujezdce:D:D:D:D

Ale no FUJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jééé, promiň, já tam za zvyku napsal velký M:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak si taky přihodím, včera jsem se ptal servisáka co by mi doporučil na zamykání zpátečky a řekl mi že je to zbytečny, pokud to s něčím nezkombinuju, pokud zloděj otevře kapotu tak muže ucvaknout táhlo řazení a nakverlovat si tam nějakej kvalt a jede. Takže asi to nebude tak dokonalý. A nakonec člověk narve do zabezpečení 50 000,- a pak přijede ta odtahovka a kára je pryč i tak.:myslim Snad jen to přivázat ke kandelábru by bylo účinnější:D

[upravil dne 25/10/06 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...