Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Mult´nLock, DefendLock, Construct Lock a Medvěd


Ferin007

Recommended Posts

Původně zaslal: Ferin007

Docela by mě zajímal konkrétní rozdíl mezi Mult´nLock, DefendLock, Construct Lockem a Medvědem. Co doporučujete pro klidnější spaní? :roker

Zrovna tuhle otázku taky řeším pročetl jsem co se kde dalo a zatím to vypadá na Construct v kombinaci s tímhle BULLOCK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferin007

Jo jo, o buldokovi taky uvažuju, lépe řečeno sem ho už objednal. Zřejmě na tom stejným místě. ;)

A proč zrovna Construct?

Vetšinou všude doporučují kombinaci dvou mechanických zařízení.Proč zrovna Construct ani nevím spíš že vetšina známých ho má v autě.K DefendLocku nemám důvěru po těch videích co

jsou na netu.Mám taky knížku JAK ZABRÁNIT KRÁDEŽI.Jestli máš zájem můžu Ti ji poslat je v pdf.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferin007

Jo jo, o buldokovi taky uvažuju, lépe řečeno sem ho už objednal. Zřejmě na tom stejným místě. ;)

A proč zrovna Construct?

Můžu se zeptat co máš za auto taky se chystám objednat ale celkem si nevím rady jakou velikost.Na stránkach výrobce mi to celkem není jasné.Pro 307 je tam velikost P - C což celkem nachápu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Bohumil: Jak můžu kombinovat Construct s Medvědem, to se snad vylučuje, ne?

Autor myslel určitě kombinaci: Construct namontovat, Medvěda nechat vyhladovět a posadit na místo spolujezdce:D:D:D:D

:super:super:super:super:super:super:super:super:super:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...