Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

309 vase max rychlost? ;)


striker

Recommended Posts

Původně zaslal: maijkl

máte ty 1.6tky nějak upravované? Nějak se mi to nezdá. Mám 1.9gti 94kw a jel jsem 190km/h-krátká rovinka. Myslím,že max je tak 210km/h

Všechno v ložiskách, vyměnit ložiska na kolech a převodovku a poznáš rozdíl, pokud půjdeš dál a uděláš i uložení kliky tak budeš mít slušný letadlo. Nejhorší je pro auto, když ho brzdíš na hřídelích (ložiska by se měla vyměnit po 150tkm).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: maijkl

myslíš nějakou delší převodovku? ty ložiska mě určitě brzo čekají, díky za radu:super

Nene 309 má převodovku vypočítanou tak, že můžeš dosáhnout maximální rychlosti až 240km/h s tím že 5 rychlostní stupeň bude točit 7450ot.min... což je problém protože 1,6 to neudrží...ale z kopce ano. 1,9 GTI by mělo být schopné dosáhnout rychlosti 240km/h a po rovině ji udržet. Horší jsou faktory jako perfektně nahuštěné pneu, ideální povrch silnice, nejlépe vítr v zádech apod... ale je to nebezpečný. Já jezdil s MI16 a jako když pominu tu spotřebu tak teda letadlo... horší je, že většina z nás se teď potýká s problematickou zadní nápravou apod... a to je důvod proč se nám nedaří dosáhnout zase na ty slušný jízdní vlastnosti.

Osobně teď řeším jiný probém:

když s tím vlítnu (175km/h) na náhlé prudké klesání (samo jde do vzduchu a to včetně zadní nápravy) tak mi při dopadu zadrnčí střešní šíbr (origo posouvací) a začne tam děsně fičet. Netušíte někdo jak zvýšit tlak v tom těsnění co se nafukuje pod tím oknem? Netušíte někdo, jestli je na to to auto stavěný, nebo jestli to okno může prasknout?

-->> mám totiž obavu, kdyby se mi podařila nájezdová ještě vyšší (takhle se zvedají kola jen asi 10cm nad silnici), že mi prasknou skla...někdo nějaký postřehy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...