Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

309 vase max rychlost? ;)


striker

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...
  • O 6 měsíců později...
Původně zaslal: BoneDaddy

Původně zaslal: KoudaK

Je vám jasný,že testování maximálky u těchto vozů je hazardování se životem!:super

No nechtěl jsem to říkat první. :D

A jinak by mě zajímalo, když takhle lítají relativně obyčejné 309tky, jak potom jede TOHLE?? :o

Věř tomu,že sakra dobře ale ten podvozek a myslím si,že i brzdy na to nejsou stavěný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BoneDaddy

Původně zaslal: KoudaK

Věř tomu,že sakra dobře ale ten podvozek a myslím si,že i brzdy na to nejsou stavěný...

Tomu věřím. Spíš jsem ale myslel maximálku. :)

No kolem 200 si myslím,že by to mohlo být ale taky asi spotřeba tam bude 18/100.. Zeptej se někoho kdo má 1,9 GTi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mněl jsem 309 XRD 1,9 a maximálka byla na D1 175km. V roce 2007 jsem s ní jel závody (ve stopě valašské zimy) šlapal sem jí hodně na krk,no vlastně pořád .a spotřeba byla 6,6 L/100 Km. sám sem tomu nechtěl věřit,ale spotřebu počítat umím jezdím kamionem.:D Přešel jsem na novější model 406HDi.:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také pozdravíme ženy,né jen chlapy,že ano.No já mám peugot 309 GLD-diesel,výkon 47kW,r.v.87,tak nejvíc jsem z něho vytáhla 160 po dálnici a docela v pohodě ani se nezaklepal,horší to bylo na sprintech v Mimoni,to zrychlení je trochu pomalejší,naštěstí tam byla dodávka,tak nad tou jsme vyhráli,tak jsme si mohli užít i nějaké vítězství.:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta moje 309tka byla taky r.v 87,47kw. A když nějaký frajírek chtěl na křižovatce závodit s nějakou feldou,nebo i lepším autem a výkonějším,tak jsem se rozjel na dvojku a podržel na max,a hnet za 3 a spousta těch frajírku byla nemile překvapena co Stařičká 309tka ještě dokáže. Rodiče mněli 309 1.8GLD a nebylo to ono,nebyl ten motor tak pružný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...