Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

309 vase max rychlost? ;)


striker

Recommended Posts

Souhlas, ale máš jen částečnou pravdu, pokud se jedná o stav toho, co tady jezdí. Asi nikdo z přítomných nedostal svýho Pegase novýho a ani tento stav neporovnává. Na stavu motoru sakra záleží a samozřejmě na dalších vlivech a parametrech. A tvůj závěr je o totožném stavu motoru a příslušenství.Pokud je tady pár vyvolených, kteří mají možnost krátce po sobě přesedat z auta do auta podobného typu a stejného motoru, tak mohou dospět ke stejnému názoru jako já. A o sdělení tohoto poznatku tady jde. Např. 309D točila téměř až k přeběhovým otáčkám a 205D se nechtělo, v čem to bylo konkrétně, netuším.Odpověď je vcelku jasná = stav motoru a příslušenství až po přenos síly na kola.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam gti a jezdim na d1 cestovní rychlostí 150 km ,ale jak se mi zečne lepit na zadek frejer s oktávou tak má stařenka ožije a mate vidět ty pohledy kdy musí zrychlovat abyse mohl vubec zařadit ,max rychlost ,mirně s kopce kolem 200,podle tacháče,mam tam 94 kw a po střední opravě,je to už čtvrty pazout a bude na jaře na prodej.....páč si skládám 306 ,1.6 sice pouze 65kw ale na normalní ježdění to snad bude stačit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jo kdo by to gti živil ,vím že se dá jet uplně v pohodě s ním více,ale jezdím vsetín-most což je shodou okolností stejná vzdálenost,nad 150 už šla spotřeba nahoru.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

u obou 309 D 180 km/h a když jsem teď fakt pospíchal tak muj peugeot z Hradce na Prahu uháněl celou cestu 160 tachometrových a po projetí Prahy až na konec dálnice na Strakonice, o kolik proměřuje nevím, jinak normálně do těch 140 km/h

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...

No ,já sem měl 309ku,1.4ku,měl sem jí dva roky a nemoh sem si jí vynachválit.Jezdila super.Na 13" sem udělal v pohodě 170ku ,měl bych jí do dneška, kdyby sme jí nedali mladejm/dceři/.V normálnim rytmu otáček a zbytečným vytáčením sem se dostal /na dálku/ na spotřebu neuvěřitelných 4,8l na 100km.Absolutní spokojenost.Teď máme s mamkou žabičku/306ku 1.6ku/ = spokojenost,jen ta spotřeba je krapátko větší:super:papa

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Naše žabička 306ka,1.6ka:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja měl 309 1,4 i z 1992 ta byla luxus , maximalku jsem ,ASI DÍKY STRACHU ,nikdy nezkoušel ,ale cesta z Prahy do Ostravy většinou při 160-170 , a spotřeba ? tak 9 litru ale už si to nepamatuji přesne tu spotrebu teda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...
  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...