Sign in to follow this  
Followers 0
striker

309 vase max rychlost? ;)

65 posts in this topic

Já jsem chvilku jezdil s 309kou 1,4 (motor možná 1,6 - doklady byli 1,4) a vytáhnul jsem z toho 160 na D1, ale to už se to fakt klepalo. 140 to lítalo normálně v pohodě.

Kdysi,když jsem měl 309GTI 92kw tak šla max 210km/h.

Jinak 160-180 vpohodě.

Kde jsou ty časy..... :(

Ja jsem s peugeotkem , 309 gti, po oprave motoru ( hlava , krouzky a jeden valec) a rizeni.. jel 230 8tisic otacek docela zazitek ;) ale teren byla rovinka sem tam mirne z kopce ;))

Docela me prave zajimalo jestli je dost takovych sebevrahu jako jsem ja ;))

[upravil dne 24/10/06 striker]

Divný, že nikdo nepíše, co? Nebo že by RADŠI nepsali?

ja jeste nezkousel, ale 160 da na kratsi rovince mezi mesty :D

pokoril jsem E30 316i 100k :D :D :D:super

Se svou 309 mam najeto 190 000 km a 210 ztoho ještě vytáhnu a mam nějaky náhradní díly stříkačku z 1.1 kapotu atd levně.

Poradí mi někdo jak tam dostanu obrázek auta??dík.:super

no jelikož mi při 50km/h reálnejch ukzuje rafička 70, tak si myslím, že při zkoušce maximálky vás všechny trumfnu :roker

Na rovince zatím 145, tacho ukazuje při 50-ti na radaru +-50 taky...víc sem ale zatím s tím vymláceným předním silentblokem neriskoval, potřebuju 2 pruhy po odstavení plynu..:o

Já s tim jel chvilku 150km/h, ale měl jsem docela bobky, bylo to na prázdný silnici mezi zbraslaví a davlí na rovině, moh jsem ještě výš, ale to už by bylo moc! Dálniční známku nemam.

Když jsem potřeboval někoho vyškolit tak jsem s 1,9 GT s dvoj solex vytáhl 190 km/h. Náně v octavii 1,9 td 4x4 málem vypadly oči z důlku a asi přemýšlela za co vyvalila tolik chechtáků a to kdyby věděla r.v. 86 !! To byla radost jízda tedˇjen přemýšlím jak nejlevněji s chrochtákem, který je líný , ale dříč. Nána není nic proti naším sladkým protějškům kdy by chlap tak by to byl zm.d .:papa

S 309D - atmosférickým, r.v. 93 180 km/ hod tachometrovejch na rovině a bez problémů. Ve stoupáních na dálnici k rakouskej hranici, opakovaně zrychloval až do 170 km/ hod, jako kdyby to byly jeho vysněný kopce. Se shodným motorem ve 205 a se stejným obsazením, zase opakovaně, nešlo auto ani ke 160 km/hod.Tam na stejném úseku i dnes testuju.Na tu 309D nezapomenu, to byl motor jako fík a spotřeba na dálku do 120 km/ hod. bez problému do 4,5l.

Zdravím,no ja s 1,6 i vytáhnul 160 km/h a na otačkoměru bylo nějakejch 5000 ot/min.. Ale ten výr v nádrži musel být sakra velkej,no co žiju jen jednou... Víc už sem byl měkej...:( Ale tak ideální je pro to auto tak tech 120.. Tak čus kolegové..:mrk

205D a 309D mají stejné motory, stejné převodovky ...

rozdíl můžeš mít v kolech nebo v ručičce rychloměru - prostě u těchhle motorů je stop na pětku při 4500 ot/min.

KoudaK - mít výra v nádrži je rarita.. já jezdím se souvou pálenou :)

160 bez problémů, ale od 140 si připadám jak na leteckým dnu :D Nápravy už jsou v šolichu, takže sem to zkusil...možná 170 tachometrových ano, ale už je to o strach, holt v GT 200 ani nepoznám, tady od 140 bojím bojím....:D