Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ovládání rádia - zapojení


Rudan

Recommended Posts

Po koupi auta jsem zjisti, že dva dráty z páčky pro ovládáí rádia jsou volně hozené pod plastovým krytem pod vlantem. Nevíte někdo, kam mají být zapojené? Mám 306 HDI r.v.2001 a nemám žádný popis zapojení. Předem díky za každou radu.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Rudan

Po koupi auta jsem zjisti, že dva dráty z páčky pro ovládáí rádia jsou volně hozené pod plastovým krytem pod vlantem. Nevíte někdo, kam mají být zapojené? Mám 306 HDI r.v.2001 a nemám žádný popis zapojení. Předem díky za každou radu.:myslim

Tak 306 má 4drátový, nebo 2drátový ovladač. V rádiu je to zapojené do spešl konektoru. Označení je jako datová sběrnice.

Ovládání pod volantem můžeš zvolit podle počtu protažených drátů, nebo koupit páčku s drátama. 2dráty se blbě scháněj a jednu bych sám potřeboval :)

Je to Clarion páčka a zapojení není potřeba, vždyť jsou to jen dva dráty :D čili nepotřebuješ zapojení, ale tu páčku, nebo jinou páčku, ale k ní jiné dráty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...