Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Šebetov 2007 – program - HLASOVÁNÍ UKONČENO


Trundik

Šebetov 2007 – program - HLASOVÁNÍ UKONČENO  

  1. 1. Šebetov 2007 – program - HLASOVÁNÍ UKONČENO


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Zdravím budoucí účastníky srazu Šebetov 2007 (doufám, že někdo přijede).

Vím, že je to trošku předčasné, ale rád bych zajistil trošku jiný program, než jaký je v Šebetově pravidlem a pro jeho zajištění je nutné mít dostatek času.

Proto bych se Vás chtěl zeptat, co byste na tomto srazu preferovali. Výběr je celkem ze sedmi možnosti a sice:

1. žádný program, pouze volná zábava

2. pouze orienťák (pokud by byl, tak s délkou cca 80 – 100 km)

3. spanilá jízda (40km), program na letišti (sprinty, slalom a nevím co se ještě vymyslí), spanilá jízda zpět (50 km)

4. spanilá jízda (40 km), program na letišti (viz výše), orienťák (60-70 km)

5. amaterské závody do vrchu

6. amaterské závody do vrchu, orienťák

7. amaterské závody do vrchu, spanilka

Zejména při organizování závodů do vrchu se jedná o velmi časově a organizačně (doufám, že ne finančně) náročnou akci. Proto se ptám tak moc dopředu.

Je nutno uvážit ještě jednu skutečnost, a tou je BEZPEČNOST. Co se týče orienťáku a spanilé jízdy, tak to je bez debaty, protože každý má za úkol jet v rámci předpisů. Co se týče „blbnutí“ na letišti, tak bych neviděl to riziko zase až tak velké (samozřejmě za podmínek dodržování pokynů pořadatelů). Jediné riziko vidím v tom, že by max. někdo opustil letištní plochu a vjel do pole, ale to zas nemusí být tak strašné. Největší riziko vidím v závodu do vrchu. Je to přece jen závod. Samozřejmostí by bylo (i v případě letiště), že každý účastník podepíše prohlášení, že jede na vlastní riziko, že nebude po nikom nic vymáhat apod. Nicméně v závodě do vrchu je riziko nehody či vylítnutí z trati dosti vysoké. Proto při hlasování prosím mějte v potaz i tuto skutečnost. Připomínka od Vvittyho - v případě nehody při závodu do vrchu by se mohlo stát, že pojišťovna by v případě plnění byla proti.

V případě výhry závodů do vrchu bych upozornil opět na skutečnost, že se jedná o velmi časově a administrativně náročnou akci, a pokud by tato připadala v úvahu, tak je na zvážení, zda každý vůz projede trať max. 2x a pak se pojede na orienťák a nebo zda se trať projede víckrát, když už budeme mít cestu uzavřenou se vším, co bude potřeba.

Termín, do kterého hlasujte je: 30. 11. 2006.

Děkuji všem za hlasování a rovněž přivítám připomínky či dotazy.

Trundik

P.S. jedná se samozřejmě jen program pro auta. Program pro lidi nemá na toto hlasování vliv (předběžně se jedná o prasátko a doufám, že bude 2. ročník pežolympiády)

:xvul tento článek jsem si připravoval ve Wordu a nevím proč, ale slovo „orienťák“ mi vždycky změní na „orientál“. Nevíte proč??? Přece je to běžně užívané slovo ne?

edit dne 12.12.2006 - Hlasování ukončeno, děkuji všem.

[upravil dne 12/12/2006 Trundik]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

upozorneni pro pripadne zajemce o zavody - v pripade nehody (radeji ne :) ) by mohla mit pojistovna problem s plnenim, urcite budou mit ve smlouve povinneho ruceni vyjimky na zavody a podobne podniky. pak by to mohlo byt dost neprijemne pro onoho nestastnika, pokud se zavod nebude konat kdesi v hlubokych lesich, kde neni ani zivacka, plotu, garaze atd... coz se mi moc nechce riskovat :(

me se libi bod 4, a treba jizda zrucnosti, pokud bude, uz muze zacit rovnou tam :)

no a protoze muzu zvolit pouze jednu, tak pro orientaci uvadim, ze i volna zabava, pripadne orientak je zajimavy :)

[upravil dne 22.10.06 Vvitty]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ono nejde ani tak o vlastni auto, to je sice neprijemne, ale porad to jsou moje prachy... spis jde o ostatni, jakoze cumilu se najde pri takovychto akcich vzdy dost a potkat takoveho pri ceste ven do pole znamena pruser a platit pak nekomu duchod... jsem desnej pesimista :)

kazdopadne vysledek hlasovani nemeni nic na mem planu zucastnit se Sebetova :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Trundik

Zdravím budoucí účastníky srazu Šebetov 2007 (doufám, že někdo přijede).

:xvul tento článek jsem si připravoval ve Wordu a nevím proč, ale slovo „orienťák“ mi vždycky změní na „orientál“. Nevíte proč??? Přece je to běžně užívané slovo ne?

Jelikož se pravděpodobně nezúčastním, poradím alespoň s Wordem :D

V menu \"Nástroje\" vyber \"Možnosti automatických oprav...\" a vypni si \"Automaticky použít návrhy kontroly pravopisu\":

post-0-14109594926791_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bod č.4 je nejlepší. Ve velkém počtu, jako na Šebetově určitě bude je spanilka super. Na závody do vrchu se může domluvit jiný termín a hlavně na ně nemusí být takový velký počet úcastníků. A orienťáky jsou prostě super věc ... :super Proto já volím Č.4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem pro spanilku, letiště a orienťák. Myslím si, že závodění na srazy nepatří, pokud to není sraz vyloženě na okruhu. Zato jízda několika desítek nablýskaných pežotků v koloně, orienťák, dobré jídlo a pití a pohodoví lidé, to nemá chybu... :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu skromnej a spokojim se s orientakem.. letistem.. zavody do vrchu.. orientakem ... spanilkou :D

Ale k tem zavodum.. muselo by byt osetreno opravdu to ze na trati nebude ani zivacka a hodit to nekam do pangejtu nevidim duvod.. kazdej se zavodnim duchem a srdcem si da sem tam hranku i na normalni silnici a taky je to na vlastni riziko.. navic na neuzavrene silnici.. nepredpokladam ze ta trat ma byt nejak extra dlouha ale uznavam ze lidi kteri by si to chteli zkusit se na takovem srazu najde malo a muselo by to byt organizovano spolecne jeste s dalsi aktivitou pro ostatni.. preci jen tam bude asi hodne aut ktere toto nezajima..

Proto volba c. 4 je take velice zajimava a lakava s letistem kde jsou sprinty a jizdy zrucnosti :super ackoli me to nedalo a volil jsem 6 lol.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...