Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Klepání v řízení


mipo1

Recommended Posts

Dobrý den, mám 307ku z r.2004 kupovanou jako novou, která má najeto cca 45000 km. V poslední době se začalo při jízdě ozývat občasné klepnutí, které vycházelo z přední nápravy. Žádná vůle v nápravě, nebo uložení kol nebyla znatelná. Když se však stále zhoršovalo a začalo se ozývat prakticky stále a začalo být citelné i na volantu, nechal jsem vůz zvednout na rampu a zjistil jsem, že vůle je v uložení řídící tyče v převodce řízení na levé straně. Než odvezu vůz do značkového servisu, rád bych věděl, zda je tato závada při tomto stáří vozu a počtu najetých kilometrů obvyklá. Mám nějaké zkušenosti s vozy Škoda a VW, a vím, že podobná závada se objevuje po najetí více než 100 000 km. Je řízení u vozů Peugeot konstrukčně jiné? Díky za každý příspěvek, rád si rozšířím znalosti a hlavně bych rád věděl, na co, (a hlavně na jaké náklady) se mám připravit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je jiné řešení: 1) Koupíš starší na vrakáči stojí tak 3000,- ;)

2) Prodává se taky opravná sada která stojí pár korun ale je s tim kupa práce

a newim jak to dlouho vydrží. :D

Jinak auto můžeš mít i nový ale stav českých silnic je fakt jedna velká trgédie tak není divu že to každou chvíli něco na autě odnese :xvul:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...