Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zimne pneu


jozefsv

Recommended Posts

Původně zaslal: jozefsv

zima sa blizi a caka nas prezuvanie gum.osobne sa rozhodujem medzi matadorom mp 56 a nankang sw 5.je na nich rovnaka cena.nejde mi o nejaku spickovu gumu za vela penazi.ake znacky preferujete?

Já koupil Nokian W, v testech byli docela dobrý, ten kdo je má zde na foru je chválí, tak uvidím jak se ukážou, mě stáli 1440,-kč - 185/70/14

post-0-14109594926327_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja sem loni potřeboval zimní gumy ta toyotu celicu 2.0 gti 160koníků a 30.12.2005 sem sehnal jen KUMHO, byly už s posezoní slevou z 2250 na 1500!!!!!!!! toyota držela jako přibitá:-) max. spokojenost a ejhle letos na jaře sem ji prodal a pneu 185/65/14 mi zůstali:D :D :D :D :D takže obutí letos neřeším. Ale KUMHO vřele doporučuji:papa :papa :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Rotorhead

Měl jsem Matadory MP 56 již několikrát a koupil jsem je tento týden znova, cena 1217 Kč. Dobrá kvalita za dobrou cenu.

:papa

paci sa mi ten dezen.potreboval by som nieco hlavne do snehu.ale zase neviem ci nebudu hucat.nankang je dobra guma ale trochu maksia.asi menej vydrzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: jozefsv

zima sa blizi a caka nas prezuvanie gum.osobne sa rozhodujem medzi matadorom mp 56 a nankang sw 5.je na nich rovnaka cena.nejde mi o nejaku spickovu gumu za vela penazi.ake znacky preferujete?

Já koupil Nokian W, v testech byli docela dobrý, ten kdo je má zde na foru je chválí, tak uvidím jak se ukážou, mě stáli 1440,-kč - 185/70/14

nokiany som kupil pred tyzdnom letne 225/45/17 tak uvidime ako sa budu spravat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nankangum se vyhni .. pokud nechces utracet, jdi do Matadoru - vubec to nejsou spatny gumy :super.

Sava Eskimo S3 muzu jen doporucit (3 sezony jsem na nich jezdil) a potom z tech drazsich treba Bridgestone Blizzak LM-22 nebo Goodyear UltraGrip :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já sem loni kupoval Matadory MP58 (všechny 4 vyšly na necelýho \"bůra\" i sdopravou) a musím říct, že jsou fakt dobrý, pokud se koukám na poměr cena/kvalita. Neměl jsem žádněj problém, jak na sněhu (na Benecko jsme vyjeli v poho a dolů taky v klidu), tak na promrzlým asfaltu. S ledem, jako takovým jsem se loni nepotkal, tak nevím:D

Každopádně, za ty prachy je to pohoda, a jak jsem se bál, že budou hodně ubejvat, tak teď vidím, že je mám tak na 4, možná 5 zim:super

[upravil dne 24.10.06 MJSytic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Minulou zimu jsem měl Matador MP55 s celkem nanic vzorkem (3-4mm) tento rok musim přezout. Ve sklepě se mi válí zánovní MP55. Myslíte, že má cenu je tam dávat?? Jsou tak 2-3roky starý a zatim nespuchřelý!

Jinak na žádnejch jinejch zimních kolech jsem zatim nejezdil, ale tak kde ostatní končily já s 309tkou prorážel dál! Byl to super pocit!! Takže spokojenost! Jen na ledě se jim moc nechtělo brzdit, párkrát jsem to měl fakt o fous!! Ale myslím, že na ledě je i ta nej guma k ničemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...