Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

LPG


PATaMAT

Recommended Posts

Začínajíci problém při studených ránech Po nastartování mi to dlouho trvá než to přepne na LPG někdy se to ohřeje ,až na 90 stupňů a přepne to až p nějakech 15 km a někdy to přepne už na nějakech 50 stupních cca 3km.

Zajímalo by mě co zabezpečuje přepnutí na LPG?:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: PATaMAT

Digi AG

A to je sekvenc nebo klasika? Podle názvu mě to nic neříká. Ale podle toho, že mluvíš o teplotě by to měl být ten sekvenc. Já mám ve 406 Tartalini a mě to přepíná na plyn při ohřevu chladící kapalkiny na 35 stupňů. Bude tam čidlo teploty té chladící kapaliny a to asi bude zlobit. Jinak mě nic nenapadá.:myslim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Autoškolič Dodo

Původně zaslal: PATaMAT

Digi AG

A to je sekvenc nebo klasika? Podle názvu mě to nic neříká. Ale podle toho, že mluvíš o teplotě by to měl být ten sekvenc. Já mám ve 406 Tartalini a mě to přepíná na plyn při ohřevu chladící kapalkiny na 35 stupňů. Bude tam čidlo teploty té chladící kapaliny a to asi bude zlobit. Jinak mě nic nenapadá.:myslim

taky bych to tak viděl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: raspa

Původně zaslal: Autoškolič Dodo

Původně zaslal: PATaMAT

Digi AG

A to je sekvenc nebo klasika? Podle názvu mě to nic neříká. Ale podle toho, že mluvíš o teplotě by to měl být ten sekvenc. Já mám ve 406 Tartalini a mě to přepíná na plyn při ohřevu chladící kapalkiny na 35 stupňů. Bude tam čidlo teploty té chladící kapaliny a to asi bude zlobit. Jinak mě nic nenapadá.:myslim

taky bych to tak viděl

Je to holanské AG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...