Sign in to follow this  
Followers 0
menge

hlasky palubniho pocitace

28 posts in this topic

prosím ,prosim ,prošel jsem hodně velkou část fora a nikde jsem nenašel, co vsechno za hlasky muze palubni pocitac napsat

tak jestli to nekdo vi tak prosim sem s tim.

Původně zaslal: menge

prosím ,prosim ,prošel jsem hodně velkou část fora a nikde jsem nenašel, co vsechno za hlasky muze palubni pocitac napsat

tak jestli to nekdo vi tak prosim sem s tim.

ja jsem posledni dobou zjistil ze pri startovani mi to hlasi ze se muze vyskytovat naledi nebo co, to kdyz teplota klesne pod 3-4 stupne...

MartinSK: to bych se s tebou hádal, já se o nich nedočetl nikde v manuálu....

RISK OF ICE - to si však přeložím a vím:super

FUEL LEVEL LOW - to taky -hnusná hláška:bojim:D

Mám to napísané v príručke užíva teľa. Je tam napísaná francúzska hláška a k tomu slovenský preklad.

Původně zaslal: Ajdamek

Taky to mohli hovada udělat česky :aut

na toto téma jsem hovořil s jedním od Peugeot importéra a ten se k tomu nějak nevyjádřil. Zkrátka není snaha. Ale naoplátku mi poslal takovou tabulku (je v příloze), kde by mělo být vše vypsané. Tak ať vám to pomůže :papa

hlaseni disp.pdf

tak vacsinu tych hlasok mi nevypisuje, napr. zabudnuty kluc, nizka hladina ostrekovacov atd., vypisuje to niekomu? ale nevidim tam moju oblubenu antipollution fault :D

Díky moc....hned to tisknu a jde to do auta.

Jen se chci zeptat, to o těch ostřikovačích se ukazuje každýmu? Jestli na to mam spoléhat...

Původně zaslal: JarinoRS

tak vacsinu tych hlasok mi nevypisuje, napr. zabudnuty kluc, nizka hladina ostrekovacov atd., vypisuje to niekomu? ale nevidim tam moju oblubenu antipollution fault :D

taky se mi ten seznam nezda, v mem aute to pise jen automaticka svetla, automaticke sterace, nebezpeci naledi, nizky stav paliva a zatazenou rucni brzdu. Nic jineho jsem tam nevidel.

ved preto cumim jak puk. hlavne ze podla tohto zoznamu hlaska ANTIPOLLUTION FAULT vlastne neexistuje, treba ju ignorovat :D

Hoši, jak je psáno takovejma malejma písmenkama že „závisí na typu a vybavení vozidla“

nemůže Ti to ukazovat „ minimální hladina aditiva nafty“ když máš benzin, jinak to ale podle výbavy vozu funguje. Zdravím:super