Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

výfuk u 406


Guest Radimo

Recommended Posts

zdravím,mám takový problém,asi z výfukem,když je mtor studený tak nejde nic slyšet,ale po zahřátí jde od spodku slyšet takové drnčení,nesetkal se s tím někdo,díky za rady. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radimo

zdravím,mám takový problém,asi z výfukem,když je mtor studený tak nejde nic slyšet,ale po zahřátí jde od spodku slyšet takové drnčení,nesetkal se s tím někdo,díky za rady. :myslim

Přesně to samý jsem měl já, za studena ticho a po ohřátí to drnčelo až hrůza, nejvíc při parkování při nízkých otáčkách, lidi se otáčeli co to přijelo za popelnici:D V servisu to ohřátý zvedli a nastartovali a bylo to jasně slyšet z katalyzátoru, tak jsem ho nechal vyměnit za univerzální, cena i s prací 3700,-kč, auto teď líp jede od spoda a má lepší zvuk než předtím.;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radimo

hmmm,tak to bude asi ono,ale těch peněz,nebude levnější neco z vrakáču?

Ten univerzál je novej, tak počítej minimálně 50000km, z vrakáče bude mít tak 100000km najeto a to už je pomalu u konce. tak sice to levněji přijde ale jsou to vyhozený prachy protože za 1 až 2 roky měníš znova;) a k těm penězům, origo stojí tak 15 000kč, tak si myslím že je to levny až až:D

Na spotřebu by to vliv mít nemělo pokud máš jen jednu lambdu před katem. Pokud jsou dvě lambdy, před i za katem tak potom to vliv má:)

[upravil dne 20/10/06 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radimo

a myslíš že by se to dalo vyměnit svépomocí? nebo radši nějaký mechanik?

No musí se sundat starej kat i s rourou od motoru, pak to uříznout a COčkem dobře přivařit novej a k němu trubu s přírubou pro výfuk, já bych to hodil do servisu, pokud teda nejseš dobrej svářeč
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...