Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zvukový signál při zapnutí směrovek -VYŘEŠENO


kajvet

Recommended Posts

  • O 9 měsíců později...
Původně zaslal: kajvet

:mad: vím, neměl jsem pájku při ruce, auto potřebuju denně, tak jsem potřeboval palubku dát dohromady...Proletuju to až bude čím a čas...Ale aspoň víme čím to bylo a kde to pípá:potlesk

Ahoj,

mám teraz rovnaký problém. Vedeli by ste mi popísať postup demontáže prístrojovky? Hore odspodu sú 3 skrutky. Keď ich vyberiem, bude sa dať nejako jednoducho demontovať celý ten kryt, ktorý zasahuje až k vetrákom? Dá sa prístrojovka vybrať, aj keď volant ostane nasadený? U BMW musel ísť totiž aj volant dolu... :nevim

Díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nahoře jsou ty tři šoubky jak píšeš ty povolíš a pak musíš trhnout a vyndáš celý ten plast od levého větráku až po oba střední, potom budíky odšroubuješ (v každém rohu jeden šroub) ze shora vycvakneš z plastových úchytek, povytáhneš , odpojíš 2x kabely a máš to venku... žádnej problém... No a budík rozebereš, źe spoda uvidíš asi 8x plastové západky, ty nadzvedneš a pomalu od sebe rozdělíš - bacha na ručičky!! ( jak tvoje tak budíku) :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím vospolok.

Takže robil som to až teraz v sobotu (cez týždeň boli iné povinnosti... :mrk) a díky Vašim radám to išlo nad očakávanie!!! Všetko bolo presne tak, ako popisoval Kajvet. Tri skrutky, vytiahnuť celý ten veľký kryt aj vetrákmi, 4 skrutky na prístrojovke a bola vonku. Závadu som mal presne rovnakú, ako tu bola popísaná. Jednoducho studené spoje na pípáku. Ešte som musel trochu upraviť letovačku (pôvodná koncovka bola moc krátka a nechcel som roztaviť všetky plasty naokolo), tak som vyrobil takú predĺženú. Síce to dlhšie hrialo, ale podarilo sa. Všetko som poskladal, nič nezlomil ani inak nepoškodil, ešte som musel zlepiť ten veľký plast zhruba v strede ľavej vetr. mriežky, niejaký odborník to totiž už kedysi rozoberal a zlomil ho, ale inak to išlo viac ako skvele. No a svetlá už pípajú, smerovky robia tik tak, takže všetko ako má byť!!! ;):D

Takže ešte raz díky moc za rady!!! :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kajvet

:mad: vím, neměl jsem pájku při ruce, auto potřebuju denně, tak jsem potřeboval palubku dát dohromady...Proletuju to až bude čím a čas...Ale aspoň víme čím to bylo a kde to pípá:potlesk

díky za info, zase vieme viac:potlesk:potlesk:mrk:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
  • O 10 měsíců později...
  • O 2 roky později...

Ahoj kluci, neměli byste ještě někde ten návod na opravu? Včera se mi stalo neco podobnýho, s tím rozdílem, že blinkry mi blikají, ale kontrolky ani cvakání nejde...aspoň teda doufám, že to je tím... kdybyste měli jinej názor, prosím sem s ním... Krtek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 let později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...