kajvet

Zvukový signál při zapnutí směrovek -VYŘEŠENO

33 posts in this topic

Už dlouho mi nefunguje zvuk při zapnutých blinkrech (přitom je to příjemný zvuk:aut) samozřejmě auto bliká i vevnitř kontrolky blikají,ale zvuk nikde, čím by to mohlo být??:myslim

[upravil dne 26.10.06 kajvet]

mne jen jako klepe relé ale zvuk žádný,prostě přerušovač směrovek musí být upevněn ,pokud volně visel tak nic moc,já jej zkoušel dát mezi ostatní relátka k pojistkám a nebylo jej slyšet.Tak jsem jej vrátil zpět o něco výše a je slyšet.

jestli se nepletu, tak u starych modelu je slyset klasicky cvakani relatka, ale u novyhoje zvuk trosku jinej, neco jako \"tip top\".

U staryho je to slyset vic kdyz je to upevneny, ale u novyho me nenapada jak to maj udelany

No, mam taky pocit, ze to uz mas ako na 307, tzn. ze zvuk negeneruje nejake relatko ale \"pocitac\".

nebude to v přístrojovce někde? je problém ji rozebrat a dostat se pod budíky?:myslim

Původně zaslal: kajvet

já bych chtěl aby mi to dělalo tip top, pomožte prosím:(

a dělalo ti to před tím nebo to chceš aby to pípalo jinak:papa

dělalo mi to před tím, a ted to nedělá...chci aby to zase dělalo tak jako před tím:aut

Tak jsem tedy rozebral přístrojovku a vyndal budíky---To kulatý vlevo se zdá být něco jako pípák, ostatní čudlíky jsou žárovky...Každou jsem vyndal zandal, ale s pípákem se hýbat nedá...vše vyčistil a napojil a stejně to nejde...ani blinkry, ani světla při otevřených dveřích, ani klíč v zapalování...žádnej zvuk....CO třeba pojistka na ten bzučák, je to možný že by někde byla?:bojim:myslim

Foto.jpg

holt na novou palubku nejsem.U tebe je podle mne svedeno do ZABUDOVANÝ SYSTÉM FÁZOVÉHO ROZHRANÍ ,který má asi vše pod kontrolou a pípá či dělá další ty věci

a jde to urcite z budiku? ten pipak bude asi nekde jinde, chtelo by to nekoho kdo ma novej model at to po zvuku najde a problem bych hledal tam.

no to nevím jestli to chodívalo z budíku, někdo říkal že mi to tam mělo být, tak proto jsem ji rozebíral....přihlašte se chlapi odkud to zní u nového modelu...:super

podle tvé fotky je to vlevo to tam já na starých budíkách nemám,a jsou vtom otvory tak by dle mne je to ono na 100%,ale ať to rozhodne kdo má nové budíky:myslim

no nejspíš to bude ono, ale nic se s tím nedá udělat, je to tam napevno s dvěma drátky naletovanými do celého tištěného spoje...:myslim

Tak to černý kulatý, to je onen pípák, co provádí zvukové signály. Stačilo na něj zezadu silou zatlačit a fungoval (asi studený spoj). Takže jsem to podložil složeným papírkem a dva dny funguje bez problémů...super a díky za rady :potlesk

podlozenym papirem si to vyresil sice hezky ale ponekud prasacky, lepsi by bylo ty spoje proletovat! Takhle ti to za chvili prestane zase

:mad: vím, neměl jsem pájku při ruce, auto potřebuju denně, tak jsem potřeboval palubku dát dohromady...Proletuju to až bude čím a čas...Ale aspoň víme čím to bylo a kde to pípá:potlesk