Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

náhradné kľúče


ajven

Recommended Posts

Původně zaslal: imaster

koukni tady http://www.volny.cz/zamky_klice/autoklice.htm

sice jsem to ještě nezkoušel, ale na jiných webech o autech mají dost dobré reference.

tak to jsme už zkoušeli a on nam pouze byl schopen vyrobit klíč s vloženým imobilizerem ale nemá možnosti načíst jiné než WV group auta - takže jsme s tim jeli k pežotu ale oni - viz přispěvek výše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bugu

Měl bych taky dotaz k imobilizeru. Máme boxera a k němu nám už zbal jenom jeden klíč a jeden imobilizer. Proč píšu jeden imobilizer > máme totiž imobilizer v takovém černém válečku mimo klíč. Takto to bylo koupene přímo v peugeotu v ostravě (nevim v kerem roce ale par roku už to bude). Ty valečky s imobilizerem jsme měli dva a jeden přestal fungovat tak jsme se rozhodli pořidit si nahradní klíč včetně imobilizeru. V peugeotu v ostravě na rudne nám řekli že když nemame nějakou kartičku tak to nepujde.

Klíč jsme si nechali vyřezat v autoklíčich, vložil do něho i ten tran... a že nám to nakodujou v servise. V servise nam řekli že nemohou načíst kod imobilizeru a něco i s tím novým klíčem atd atd. Prostě že to nejde.

prosím o radu jak to řešit kam zajet. Napište přímo název servisu. Severní morava, olomouc, zlínsko

děkuji všem

Zkus tady

Pavel Omasta

Školská 8, 789 01 Zábřeh

tel./fax: 583 411 529

email: omasta@omasta.cz

www.omasta.cz

Měl jsem podobný problém s Jumperem, r.v. 2000 nebo 2001

pan Omasta vyřešil za 1200, i naprogramoval imobilizer (předtím mi v Citroenu hrozili výměnou všeho možného za 14 000 Kč)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...