Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

náhradné kľúče


ajven

Recommended Posts

čaute fšetci dríči.

Mam jednu otazku: kde sa daju urobit lacnejsie nhradne kluce do 406 rv 2000 hdi?

Ja som bol aj v Ziline tam to robia za 2000 SK. Dobra cena len nemaju taky kluc s cipom ako ja potrebujem. Uz mi poradili len Pazouta ale tam sa mi nechce ist. Ak si dobre pamatam tak v Trencine mi povedali cenu do 4500 SK.

Ak viete o nejakej dobrej sluzbe v Zline v Cechach tak tam mozem skocit. Tam to nemam problem. Horsie by to bolo kde si do BA alebo Brna. Tam nejazdim.

Diky vopred za info.;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tento týden jsem si to nechal dělat v Olomouci (nevím jak je to pro Tebe dostupné) a klíč bez dálky stojí kolem 800,- s dálkou kolem 2500,- (objednávka se posílá do Francie podle VIN auta) a 400,- kompletní změna kódování imobilizéru v autě a na klíčích.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Leo

Tento týden jsem si to nechal dělat v Olomouci (nevím jak je to pro Tebe dostupné) a klíč bez dálky stojí kolem 800,- s dálkou kolem 2500,- (objednávka se posílá do Francie podle VIN auta) a 400,- kompletní změna kódování imobilizéru v autě a na klíčích.

no na dialkove nemusi byt. Ale ako mi urobia ten plavajuci imobilizer? Tiez to vyjde na 800kc?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já potřeboval světýlka do nárazníku na spz, v autodílech 250,- jedna a v Peugeotu 212,- za obě, komplet i žárovky. Někdy nemají tak špatný ceny. Horší je, že kolikrát ví jen co jim řekne PC. A přitom by stačilo koupit k těm autům příručku a něco si o nich přečíst. Na netu jsem o kopírování klíču četl. U některých je potřeba znát i Kód k tomu klíči, já ho mám na takový plastový kartičce, nějaký 4 čísla/písmena. U některých zas ne, je dobrý že se dá zjistit kolik klíču může nastartovat,kolik jich je v jednotce nahraných, a nastavit jen ty co máš, čili zablokovat zracený. (to jsem původně nevěděl):super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: doktor

Já jsem si pro klíč s dálkou byl asi před týdnem přímo v Peugeotu a stálo mě to 2060Kč i s nahráním kódů.To nahrání bylo na počkání a trvalo asi 10min.

Servus mam jednu otazku na teba. Kde presne si si to dal urobit? V Jihlave ale niekde inde? Ta cena je velmi dobra. Len neviem ci ti to urobili aj na dialkove alebo nie. Daj vediet, diky vopred.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ajven

Původně zaslal: doktor

Já jsem si pro klíč s dálkou byl asi před týdnem přímo v Peugeotu a stálo mě to 2060Kč i s nahráním kódů.To nahrání bylo na počkání a trvalo asi 10min.

Servus mam jednu otazku na teba. Kde presne si si to dal urobit? V Jihlave ale niekde inde? Ta cena je velmi dobra. Len neviem ci ti to urobili aj na dialkove alebo nie. Daj vediet, diky vopred.

Já mám auto z AUTOCENTRUM ŠPINAR Havlíčkův Brod takže mi to dělali tam.Samozřejmě to byl klíč i s dálkou jak jsem psal.

http://www.autospinar.peugeot.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj hošani

já mám problém jiný. Ukradli mi klíče a hledám nejjednodušší a nejlevnější způsob jak to zmáknout. Je to od 406 rv.2001 i s dálkáčem. Náhradní líč mám ale byli to cigoši a nikdo to z nich nedostal. Nemáte někdo zkušenost co všechno se dá levně rychle a spolehlivě udělat? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: zdenekhrazdira

ahoj hošani

já mám problém jiný. Ukradli mi klíče a hledám nejjednodušší a nejlevnější způsob jak to zmáknout. Je to od 406 rv.2001 i s dálkáčem. Náhradní líč mám ale byli to cigoši a nikdo to z nich nedostal. Nemáte někdo zkušenost co všechno se dá levně rychle a spolehlivě udělat? Díky

Ak som ta dobre rozumel 1 kluc mas a chces si dat urobit podla neho druhy, ze? ci myslis na nieco ine?;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kveton

Co jsem pochopil, mas na mysli si udelat klic a nechat si zmenit kod imobilizeru. Koukal jsem a na netu je toho celkem dost a v Praze v Tescu na Zlicine to delaj na pockani. Projed to googlem a urcite neco najdes

Zkus se podivat sem http://www.autoklice.cz/klice-cipove.php

No 1500Kč za klíč bez dálky se mi zdá docela dost když za zhruba 2000Kč to dělají v Peugeotu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

ahoj hošani, nějak nestíhám a hlavně se to muselo řešit. Tak abych to teda popsal. Nebylo nutné jen dělat klíče, ale vše vyměnit, protože cigánův tatínek takhle auta krade. Parkoval jsem 3 týdny v práci, protože jsem měl strach nechat auto na ulici.

Nakonec se dalo buď vyměnit celou sadu z vraku-nabídka byla na 14 tis. a nebo vše nové. Tak že jsem musel chtě nechtě objednat novou sadu 5 zámků (dveřeP, dveřeL, dveřeZ, spínačka, schránka) a jeden klíč nový bez dálky. To mi celé vyměnili a přenastavili kod imobilizéru po sdělení z databáze ve Francii. A pak jsem si ještě musel koupit jeden klíč s dálkou.

Sada stála i s prací 10 300,-Kč a za klíč si řekli napřed 2300,- ale nakonec slevili na 1900,-, Vše předělali a hotovo. Ale jsem tak vyškolený že klíče nedám z ruky a vánoce jsou v .... TAK BACHA NA KLÍČE, když je ukradnou není to jen o vyrobení nového!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: doktor

Já jsem si pro klíč s dálkou byl asi před týdnem přímo v Peugeotu a stálo mě to 2060Kč i s nahráním kódů.To nahrání bylo na počkání a trvalo asi 10min.

Kde? pls.:o

Soráč. Už vím že v Havl. Brodě. Ten řádek jsem nějkak nepřečet. :-(

[upravil dne 29.11.06 Jauda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Měl bych taky dotaz k imobilizeru. Máme boxera a k němu nám už zbal jenom jeden klíč a jeden imobilizer. Proč píšu jeden imobilizer > máme totiž imobilizer v takovém černém válečku mimo klíč. Takto to bylo koupene přímo v peugeotu v ostravě (nevim v kerem roce ale par roku už to bude). Ty valečky s imobilizerem jsme měli dva a jeden přestal fungovat tak jsme se rozhodli pořidit si nahradní klíč včetně imobilizeru. V peugeotu v ostravě na rudne nám řekli že když nemame nějakou kartičku tak to nepujde.

Klíč jsme si nechali vyřezat v autoklíčich, vložil do něho i ten tran... a že nám to nakodujou v servise. V servise nam řekli že nemohou načíst kod imobilizeru a něco i s tím novým klíčem atd atd. Prostě že to nejde.

prosím o radu jak to řešit kam zajet. Napište přímo název servisu. Severní morava, olomouc, zlínsko

děkuji všem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...