Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zvukový signál při otevření dveří při rozsvícených světlech - VYŘEŠENO!!!


kajvet

Recommended Posts

Chlapi poraďte kde a jak opravit zvukovou signalizaci, když vypnu motor otevřu dveře a mám zapnutá světla, tak to mám zvukově upozornit na rozsvícená světla. Mě to postupně šlo občas, pak spíše nešlo a teď už dlouho ne...:myslim

[upravil dne 26.10.06 kajvet]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To kajvet: Zloběj tě všechny dveře, nebo jenom šoférovy?

V el.schematu na starej model je mezi dveřním spínačem a pípacím relátkem

dioda.Protože na mý mašině zlobily jenom dveře řidiče a všechny ostatní dveře

světla v kabině rozsvěcely a taky pípaly při zapomenutejch rozsvícenejch světlech na

autěusoudil sem, že je v trapu dioda nebo je někde přerušenej kabel.A protože tu diodu sem nikde v autě nemoh najít tak sem to pořešil natáhnutím

novýho drátu s přiletovánou diodou, od dveřního spínače k bzučáku.

Od té doby OK:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

obojí dveře když otevřu tak žádný zvukový signál není slyšet, ale u každých vnitří světlo svítí s tím problém není.....:( takže co s tím... Ke všemu,není slyšet zvuk při spuštěných blinkrech (tip top) a snad by měl znít zvukový signál když otevřu dveře a nechám přitom klíče v zapalování, a to taky nic nehuláká - čím to?:myslim:myslim

[upravil dne 20.10.06 kajvet]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové.....

tedy starý model má relátkovou desku jež je propojena s spojistkovou krabicí a nemá, jak víte BSI. Kdyby měl kajvet starý model dala by se závada hledat i tam . Relátka tam nemůže najít protože je má všechny v BSI(nový model).

Závada je jistojistě ve špatném kontaktu v budicích(jak už psal bedo) , kde je signální minirepro na všechny zvuky tz. Blikače, svícení světěl při vypnutém motoru a otevřených dveří , dál nevytáhnutý klíček ze zapalování po vypnutí motoru v poloze 0(to hlasí imobilizér) atd. atd.

Takže na 90 procent vytahnout budíky, rozdělat a zkontrolovat minirepro (pípák) a jeho kontakty. Myslím že to bude zaručené. Tulda. Dejte pak vědět jak to dopadlo ať máme přehled. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimo jiné Kajvete, koukal jsem na té první fotce na propojky ke světlům myslím tu žlutou a modorou kostku va štekru..... Nechceš si taky udělat automatické zapínaní denních světel po nastartování? Zkus kouknout sem

stačí jen ty propojky vyměnit za relátka a už svítí.... Pak dej vědět jestli jsi uskutečnil.... Tulda :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem tedy rozebral přístrojovku a vyndal budíky---To kulatý vlevo se zdá být něco jako pípák, ostatní čudlíky jsou žárovky...Každou jsem vyndal zandal, ale s pípákem se hýbat nedá...vše vyčistil a napojil a stejně to nejde...ani blinkry, ani světla při otevřených dveřích, ani klíč v zapalování...žádnej zvuk....CO třeba pojistka na ten bzučák, je to možný že by někde byla?:bojim:myslim

Foto.jpg

[upravil dne 23.10.06 kajvet]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...