Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sháním lešenářské trubky (délka 2,5 - 3 m); UŽ JE MÁM!


Marcel505

Recommended Posts

Souvisí to s Peugeoty minimálně, ale nevím na koho se obrátit. Do prodejen nehodlám jít, protože to stojí neskutečný peníze a ještě jsou neochotní a volání kamkoliv je zatím bezvýsledné.

Proto se ptám vás, jestli náhodou někdo z Vás (z Prahy a okolí) nemá náhodou lešenářské trubky, které nepotřebuje, či je může darovat či prodat za přijatelnou cenu. Stačí mi délka 2,5m - 3m. Počet trubek: 5 kusů.

Potřebujeme něco oplotit, není nutné sehnat lešenářské trubky, třeba i něco jiného, ale aby se to dalo zatlouct do země a dalo se na to dát pletivo...

V tomto oboru jsem neznalec.

[upravil dne 20/10/2006 Marcel505]

[upravil dne 27/10/2006 Marcel505]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Marceli 505...

Teď jsem u rodičů a táta tu na zahradě má zrovna 5, nebo 6 kusů trubek, které scháníš. Původně sloužily jako opora na přístřešek dřeva a letos jsme stavěli nový, takže je již nepotřebujeme. Naši bydlí kousek za Říčanama - asi 20km od Čer\'náku. Lou\'novice se menuje ta vesnice. Tak dej vědět a neni problém, abgy sis sem pro ně přijel. Jsou 3metrový - takže by to chtělo, abys měl zahrádku ... a bdudu u tebe mít Pivko:papa

[upravil dne 20/10/2006 Neon]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Ahoj Marceli 505...

Teď jsem u rodičů a táta tu na zahradě má zrovna 5, nebo 6 kusů trubek, které scháníš. Původně sloužily jako opora na přístřešek dřeva a letos jsme stavěli nový, takže je již nepotřebujeme. Naši bydlí kousek za Říčanama - asi 20km od Čer\'náku. Lou\'novice se menuje ta vesnice. Tak dej vědět a neni problém, abgy sis sem pro ně přijel. Jsou 3metrový - takže by to chtělo, abys měl zahrádku ... a bdudu u tebe mít Pivko:papa

[upravil dne 20/10/2006 Neon]

No tak to je super! To ti budu velkým dlužníkem (a tvým rodičům). Do auta se mi to samozřejmě nevejde, takže buď bych přijel se zahrádkou nebo s vozejkem. Prosím prozvoň mě (či napiš tvé tel.číslo na u2u) a já ti brzo zavolám, kdy bych se mohl stavit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...