Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zdechne motor pri vyssich otackach /HDi/


Radek_306

Recommended Posts

Nevim jak to popsat, je to cerstve par desitek minut. Mam 306 2,0 HDI r.2001. Jedu a chystam se preradit ze 3. na 4.ku v tu chvili se mi pri pridani plynu propadne noha na podlahu bez jakekoliv akcelerace a motor se vypne. Zacala na me sviti cela palubovka / autodiagnostika a kontolky airbagu spolecne s baterkou a kontrolky oleje /. Zkousim to hned znovu nastartovat a nic,parkrat v motoru zakope a nic, nechyta se. Odstavim auto na kraj cesty a mam jen zapnute vystrazne blinkry. Po cca 20minutach to z niceho jde, dojelo se s tim domu cca 5km ale jak se tomu slaplo ke 3000 otackam tak se to stane znovu, motor se vypne. Od chvile co se to podarilo po prvnim selhani nastartovat, neustale sviti autodiagnostika. Sjedu s tim zitra do Peugeota a necham to pichnout na komp to je jasne. Nesetkal jste se nekdo s necim podobnym? Jsem zvedav co to muze byt a kolik to zhltne penez:nevim

nebo to bude mit souvislost s tim ze jsem pred dvema dny nabral plnou nadrz z jednoho cerneho zdroje, ale ma vice odberatelu a nikdo zatim potiz nemel, nektere znam. Ja jel k nemu prvne a hned tohle:grr

[upravil dne 20.10.06 Radek_306]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mozno je to blbost ale zrovna tento problem mi spominal jeden znami co robi v peugeot servise, slo o hdi, zakaznik z toho bol uz zufaly proste sa to obcas vypalo nechal si urcitu dobu stat a afto opat slo.... diagnostika nehlasila nic a problem bol nakoniec vo vadnych vstrekoch.... coz teda nieje nic moc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...