Sign in to follow this  
Followers 0
Guest Cabrio

Taky už vám napsal Špidla

20 posts in this topic

Tak co lidi pochlubte se jestli už vám taky přišel dopis emailem od váženého Pana Špidly předsedy vlády:D:D:D nebo by se to dalo rict od toho klauna co vede ČR do pekne pr**le

Takhle to bude jednodušší

Vážené občanky, vážení občané,

blíží se okamžik vážného rozhodnutí, které učiní každý z nás jako sebevědomý, samostatný člověk. Je to rozhodnutí, které jde daleko za hranice běžných politických svárů. Rozhodujeme totiž o budoucnosti své vlasti na desítky let. Mýlí se ti, kteří tvrdí, že v pátek a v sobotu můžeme rozhodnout nanečisto. Nikoliv. Referendum je závazné a podle jeho výsledků Česká republika buď vstoupí do Evropské unie, nebo se na dlouhou dobu izoluje. Každý z nás ve svém životě zažil okamžik, kdy nevyužil příležitosti a ona se již nikdy nevrátila.

Vladimír Špidla

Předseda vlády ČR

Více informací také naleznete na http://www.euroskop.cz

.

Jo jo.... Už se ten parchant ozval. Kde ten hajzlík pa?avej vyrejpal můj mail a to dokonce i jeden supertajnej, kterej mám jenom na prasárny :D ? Jestlipak se v EU toleruje nevyžádaný hromadný rozesílání mailů od otravnejch Pidlů? :D:mad::D

:D:D:D:D Rejpaj jeden to je zalovatelny omezování lidské svobody(Ale cyrila Svobodu bych omezil hned to je taky kus vola jak ma vypadat, jednou jsem s nim jel metrem a myslel jsem ze mu jednu placnu, protoze je to typickej teckar. Jen ho clovek vydi hned by mu dal tecku):D:D:D:D

Me jeste nepsal, asi na me zapomel, buuuu :D

no ale rozhodne lepsi jeden mejl nez ty saskozni telefonaty vod toho paka Klause co byli u voleb :D:D

Preci neskocite na tak primitivni spam?

Kdyby Vam opravdu psal Pidla, urcite nebude psat z adresy seznam.cz ale vlada.cz nebo jine vladni instituce... :D

kdyby to rozesilal nekdo aspon trosku schopnej, tak si da alespon trosku prace navic a zfalsuje aspon hlavicku mailu aby to vypadalo duveryhodneji :D

Napsán autorem Hics

Jo jo.... Už se ten parchant ozval. Kde ten hajzlík pa?avej vyrejpal můj mail a to dokonce i jeden supertajnej, kterej mám jenom na prasárny :D ?

no to je jasny stahnul si ho z databaze seznamu :D

cesky freemaily jsou deravy jak reseto... i kdyz ono nejen cesky... :mad:

Napsán autorem Hics

Jestlipak se v EU toleruje nevyžádaný hromadný rozesílání mailů od otravnejch Pidlů? :D:mad::D

zkus si napsat na helpdesk@seznam.cz :D treba s tim neco udelaji kdyz jim tam napise aspon polovina uzivatelu :D

Nikdo mě nic nenapsal a jsem rád nebot mě už ten debilní špidla pěkně sere .. proto volte proti vstupu do EU nebot vstup je další lákadlo do pasti .. :D:D

To je blbost, to EU musime at se nam to libi nebo ne. :(

Nemuzeme tu zustat samy. Kdyz to neprinese nic nam, tak tem po nas ano.

jsem rad, ze mi nenapsal, nutilo by me mu odpovedet a kdo vi jak by to pokracovalo potom...kdyby to bylo vazne od nej :D

Hele vam co napsal, mate vsichni email ve tvaru neco@seznam.cz?

A nebo to uz soupli i jinam :D

Je to akce seznamu.cz takže to přišlo všem co maj účet u seznamu... někde sem to dneska čet. Vláda si to zaplatila a teď od toho dává ruce pryč......