Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zadní náprava


Lluciano

Recommended Posts

Ahoj všem! A je tu další otázka na zadní nápravu, již tolikrát jistě diskutovaná.

Kola mám do A, asi už je to v pr....i, to je mi celkem jasný. :grr Řekli mi - na počkání ti ji celou vymění v origoš peugeot servisu, za 6.500,- Kč. Nevíte někdo o levnějším řešení, či o levnější nápravě, nebo tak něco? Díkes.

Luciano

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to ti řekli za 6500kč???? to se mi zdá hodně solidní cena pač mě na 405ku řikali že nový rameno stojí 13000kč-1ks(26000kč obě)no a sehal sem si na vrakáči za 2tis a v servisu mi řekli že sou ty ramena jak nový akorát sem musel cvakat ložiska-4500kč+práce a bylo z toho 11 litrů a kdyby k tomu byly ty new ramena tak ještě + těch 26 tis=takže 37tis.(skoro víc než sem dal za auto)takže si myslim že těch 6,5 tis je dobrá cena

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Lluciano

Ahoj všem! A je tu další otázka na zadní nápravu, již tolikrát jistě diskutovaná.

Kola mám do A, asi už je to v pr....i, to je mi celkem jasný. :grr Řekli mi - na počkání ti ji celou vymění v origoš peugeot servisu, za 6.500,- Kč. Nevíte někdo o levnějším řešení, či o levnější nápravě, nebo tak něco? Díkes.

Luciano

sem s adresou original pug servisu, kde ti to za ty penize udelaji :) protoze mne to casem ceka taky :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: snowboy

Původně zaslal: Lluciano

Ahoj všem! A je tu další otázka na zadní nápravu, již tolikrát jistě diskutovaná.

Kola mám do A, asi už je to v pr....i, to je mi celkem jasný. :grr Řekli mi - na počkání ti ji celou vymění v origoš peugeot servisu, za 6.500,- Kč. Nevíte někdo o levnějším řešení, či o levnější nápravě, nebo tak něco? Díkes.

Luciano

sem s adresou original pug servisu, kde ti to za ty penize udelaji :) protoze mne to casem ceka taky :nevim

Zjistím, dám na sklo. Je to info od známého, tak snad ta cena taky není pouze pro známé...tím by se vše vysvětlovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v kterem origos peugeot servisu? tohle rozhodne neni standardni cenikova polozka, takze to stejne bude nejaka z verzi repase.

jinak v tech 6500 je co? jsou firmy, co to delaji v rozmezi 6-7 tisic, ale o jejich kvalite bych si dovolil pochybovat. kdyz se to ma udelat opravdu poradne a cely, je to tak 8-10... a ja bych si nechal spis udelat repas moji napravy, nez vymenu za buhvijakou...

na vrakac bych sel jen v pripade, ze to auto chci v brzke dobe (roz)strelit. protoze ta naprava z vrakace bude stejne pred smrti, ne-li po ni.

jestli te to zajima vic, treba co se meni a proc a jak to jde ojebat, pouzij hledani. pokud chces levnejsi, prodej peugeota...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

v kterem origos peugeot servisu? tohle rozhodne neni standardni cenikova polozka, takze to stejne bude nejaka z verzi repase.

jinak v tech 6500 je co? jsou firmy, co to delaji v rozmezi 6-7 tisic, ale o jejich kvalite bych si dovolil pochybovat. kdyz se to ma udelat opravdu poradne a cely, je to tak 8-10... a ja bych si nechal spis udelat repas moji napravy, nez vymenu za buhvijakou...

na vrakac bych sel jen v pripade, ze to auto chci v brzke dobe (roz)strelit. protoze ta naprava z vrakace bude stejne pred smrti, ne-li po ni.

jestli te to zajima vic, treba co se meni a proc a jak to jde ojebat, pouzij hledani. pokud chces levnejsi, prodej peugeota...

:D Teď jsem ho zrovna koupil a s novou zadní nápravou je počítáno. Je to servis v Benešově, osvědčenej, za 6.500,- repas náprava i s prací na počkání. Pojedu se tam v týdnu pozeptat co a jak. Tak uvidíme. Ale muší to bejt, velebnosti. Skáču v tom, jak na divokým kozlovi...:nevim

Z vrakáče ji neberu, to souhlas. Ale asi půjde o repas...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už jsem tam byl, aby mi to omrkli. Jde o repas nápravu, sami si to vyráběj, 2 roky záruka (!) a je to special servis na zadní nápravy v Příbrami. Cena celkem bezkonkurenční - 5.500,- Kč. Jméno neuvádím, nechci dělat reklamu, ale víc jich tam nebude. Zadním nápravám zdar!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...